2017 Yılında Hayatını Kaybeden Ünlü İsimler 4

2017 yılı acısıyla tatlısıyla geride kalsa da ünlüler camiasından sevilen ve unutulmayacak isimleri de beraberinde aldı. Bazıları trajik bir cinayete kurban giderken bazıları ise hastalık ve yaşlılığa yenik düştü.

2017 yılında ünlü isimler her yıl olduğu gibi adından sıkça söz ettirdi. Boşanan, evlenen, ayrılan, sevgili olan, çocukları dünyaya gelen ünlüler derken en çok da 2017 yılında beklenmedik bir şekilde ölüp aramızdan ayrılan isimler akıllara kazındı. Vefat eden ünlüler arasında en fazla konuşulan isim herkesin hala öldüğüne inanmadığı sevilen sunucu Vatan Şaşmaz olmuştu. Bir otel odasında cinayete kurban gitmesi herkese büyük şok etkisi yaratmıştı. 2017 yılında hayatını kaybeden ünlü isimler;

Halit Akçatepe (1 Ocak 1938-31 Mart 2017)

79 yaşında hayata gözlerini yuman Halit Akçatepe Yeşilçam filmlerinin unutulmaz oyuncuları arasında yer aldı. Hababam Sınıfı filminde Güdük Necmi karakteri ile bir neslin yüzünde samimi gülücükler bırakan Halit Akçatepe kalp krizi geçirerek hayata veda etti.

Halit Akçatepe

İbrahim Erkal (10 Ekim 1967-9 Mayıs 2017)

Türk arabesk müziğinin bir dönem en başarılı isimlerinden olan İbrahim Erkal 50 yaşında hayata gözlerini yumdu. Yaşadığı beyin kanaması nedeni ile 29 gün boyunca yoğun bakımda kalan İbrahim Erkal hayat savaşında yenik düşerek aramızdan ayrıldı.

İbrahim Erkal

Harun Emin Kolçak (15 Temmuz 1955-19 Temmuz 2017)

Şarkıcı Harun Emin Kolçak Türk müziğine yaptığı katkılar ile adından sıkça söz ettirdi. Çoğu kişi tarafından sevilen Harun Kolçak 62 yaşında prostat kanseri ile girdiği uzun kavgadan yenik ayrıldı. Kanser tedavisi gören Harun Kolçak ölümü ile bütün sevenlerini ve ünlüler dünyasını yasa boğdu. Usta ismi rahmet ve saygıyla anıyoruz.

Harun Emin Kolçak

Vatan Şaşmaz (8 Ocak 1974-27 Ağustos 2017)

Bir otel odasında eski manken Filiz Aker tarafından öldürülen sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz ölümü ile herkesi şaşırttı. 43 yaşında baba olmaya hazırlanan Vatan Şaşmaz Filiz Aker tarafından otel odasından sırtından vurularak öldürüldü. Vatan Şaşmaz cinayeti altındaki neden Filiz Aker’in olay anında intihar etmesi nedeniyle halen kesin olarak belirlenemedi. Vatan Şaşmaz arkasında acılı hamile bir eş ve sevenlerini bıraktı.

Vatan Şaşmaz2017 Yılında Hayatını Kaybeden Ünlü İsimler

Naim Süleymanoğlu (23 Ocak 1967-18 Kasım 2017)

Türkiye’nin olimpiyat gururu olan milli sporcumuz eski halterci Naim Süleymanoğlu 50 yaşında hayata veda etti. Milli sporcu siroza bağlı karaciğer yetmezliği nedeniyle gördüğü tedaviden yenik çıktı. Türkiye’ye büyük başarılar getiren milli sporcu ölümü ile herkesi üzdü.

Naim Süleymanoğlu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.