2018 Yılının Dikkat Çekici Güneş Gözlüğü Trendleri 6

Havaların ısındığı bu günlerde güneşli havalara karşı hem gözlerimizi güneş ışınlarından korumak hem de modaya uymak amaçlı kullandığımız gözlüklerde trendler ortaya çıkmaya başladı.

Son zamanlarda gözle görülür bir şekilde moda üzerinde 90’lı yılların etkisi yaşanıyor. Şuan trend olan bir çok moda parça eski yılların gözdeleri arasında yer alıyordu. Havalar ısınırken ortaya çıkmaya yavaş yavaş başlayan en güzel yaz aksesuarı olan gözlüklerde de geçmişin etkisini yaşanıyor. Çoğu kişi sadece saplık amaçlı taksa da moda dünyasında gözlüklerin tartışılmaz bir aksesuar olarak yeri vardır. Gözlüklerde son zamanlarda daha sade ve büyük modeller popüler olurken bu yıl ise vintage etkiler trend oluyor. 2018 yılının dikkat çekici güneş gözlüğü trendleri;

Renkli Camlı Gözlükler

Geçtiğimiz yıl ortaya çıkan ve sokak modasında oldukça fazla kullanılmaya başlanan renkli camlı gözlükler bu yılda trend olacak. Daha özgür, marjinal ve asi bir ruh görünümü veren renkli gözlüklerde mavi ve kırmızı tonlar ağırlığını koruyacak.

Renkli Camlı Gözlükler

Geometrik Şekilli Gözlükler

Yine geçtiğimiz yaz aylarında oldukça kullanılan ve daha genç bir görünüm yaratan geometrik şekilli güneş gözlükleri 2018 yılında da adından söz ettireceğe benziyor. Beşgen, üçgen, köşeli gözlük modellerini renkli camlarla birleştirip trend bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu tür gözlük modellerini sokak stilinde kullanmanız daha doğru tercih olacaktır.

Geometrik Şekilli Gözlükler

Neon Renkli Gözlükler

sıcak havalar daha canlı renkleri de beraberinde getiriyor. Bu yıl gözlükler neon renkler ağırlığını koyacağa benziyor. Büyük ve simetrik çerçeveli neon renk gözlükler ile cesur tarzını ortaya çıkarabilirsiniz. Neon renkli gözlüklerde kalın çerçeveler ünlü markaların koleksiyonlarında yer almaya başladı.

Neon Renkli Gözlükler

Çiçekli Gözlükler

Bahar, yaz denilince akla sıcak havaların müjdeleyicisi olan açan çiçekler gelmektedir. Çiçek desenli, baskılı, figürlü gözlük modelleri ile genç bir fresh hava elde edebilirsiniz. Daha çok gençlere yönelik bir trend olan çiçekli gözlükler ile yüzünüz resmen baharı taşıyacak.

Çiçekli Gözlükler

Taşlı, Pullu, Parıltılı Gözlükler

Şık bayanlar gözlüklerinde de tercihlerini ortaya koymak için genellikle taşlı, pullu ve parıltılı gözlük modelleri ile dikkat çekebilmektedir. Sezonun en şık modelleri taşlı, pullu ve parıltılı gözlükler olacak. Özellikle çekici ve dikkatleri üzerine toplamayı sevenler için bu gözlükler çok doğru tercih olacak.

Taşlı, Pullu, Parıltılı Gözlükler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.