Tek Tıkla İçeriğinizi Çevrimiçi Olarak Hızlıca Bulun
Tek Tıkla İçeriğinizi Çevrimiçi Olarak Hızlıca Bulun

İntihal bulmanın bugün çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Bir web sitesini yönetiyor ve çalıştırıyorsanız, onu mümkün olan en iyi şekilde nasıl optimize edeceğinizi bilmeniz gerekir. İntihal bulmak, yayınlamadan önce ve yayınladıktan sonra da, yayınladıktan sonra içeriğinizdeki intihali kontrol etmenin neden önemli olduğunu merak ediyor olmalısınız ve bu yüzden sizler için bugünün içeriğini oluşturduk. Çevrimiçi hizmetleri kullanarak içeriğinizi tek tıklamayla bulmanıza yardımcı olmak için bu üç dakikalık makaleyi tamamen okuyun.

İntihal kontrolünün önemi intihali

Artık kontrol etmenin tıpkı arama motorlarının diğer sıralama gereksinimleri gibi olduğunu bilmelisiniz. İçeriğinizdeki intihali arama motoruna eklemeden önce kontrol etmiyorsanız, bunun içeriğin reddedilmesi ve arama motorunun dizininden bir sayfanın askıya alınması riskinin tamamen olduğunu bilmelisiniz. Artık içeriği kasıtlı olarak kopyalıyorsanız, yalnızca içeriğinizin intihalle suçlanması mümkün değildir; bunun yerine kasıtsız veya kazara yapılan intihal nedeniyle de olabileceğini bilmelisiniz.

Kazara veya kendi kendine intihal bu günlerde daha fazla rapor ediliyor ve bunun nedeni, arama motorlarına saatlik olarak tonlarca yeni içerik eklenmesidir. Bu günlerde internette bulunan kelimeleri basitçe sayamazsınız ve bu aşırı miktardaki kelime sayısı ve içerik intihal olasılığının artmasına neden oldu, şimdi böyle bir durumda, kaldırmak için en iyi intihal tarayıcı aracını kullanmanız gerekir. içeriğinizde intihal. 

En iyi intihal tarayıcısı ve intihal bulmanıza nasıl yardımcı olabileceği!

Artık intihali kontrol etmenin önemli olduğunu bildiğinize göre, izleyicilerimizin dijital teknolojinin intihali kontrol etmemizi ve kaldırmamızı çok daha kolay hale getirdiğini bilmesini istiyoruz. İntihali kontrol etmemize yardımcı olan teknoloji, web’deki intihal denetleme araçları ve uygulamaları şeklinde mevcuttur. Şimdi intihali kontrol etmek eski bir uygulamadır ancak araçlar bunu çok daha kolay ve basit hale getirmiştir. Arama motorunda ‘en iyi çevrimiçi intihal tarayıcı’ araçlarını ararsanız, düzinelerce potansiyel sonuç alma olasılığınız olduğunu anlamanızı istiyoruz.

Şimdi bugün bu blogda / gönderide size her türlü intihali içeriğinizden kaldırmanıza yardımcı olabilecek en iyi intihal tarayıcı aracı hakkında her şeyi anlatacağız, bu intihal denetleme aracını yalnızca içeriği kontrol etmek ve bulmak için de kullanabilirsiniz. zaten web’de yayınlandı. 

SearchEngineReports.net’ten İntihal Tarayıcısı

Arama Motoru Raporları tarafından hazırlanan intihal programı, bugünlerde internette bulabileceğiniz en iyi seo araçlarından biridir ve bu intihal kontrol programı, doğru sonuçlara ve güvenliğe odaklanan ücretsiz ve güvenilir bir araçtır. içeriğiniz. Bu intihal programının kullanımının kolay olduğunu ve bu aracı kullanmak için herhangi bir deneyim veya beceriye ihtiyaç duyulmadığını bilmenizi istiyoruz. Aşağıdaki adımları kolayca takip edebilirsiniz:

  • https://searchenginereports.net/tr/plagiarism-checker bu bağlantı sizi araca yönlendirir.
  • Araçta, bazı kısımlarını kontrol etmek isterseniz manuel olarak metin ekleyebileceğiniz bir metin kutusu göreceksiniz. Ayrıca yerel belge galerisine erişmek ve oradan dosya yüklemek için kullanılabilecek bir yükleme düğmesi göreceksiniz. 
  • İntihal aracında, çevrimiçi platformlardan içerik almanıza yardımcı olacak simgeler de göreceksiniz. Aynı araç kutusunda, web sitesinin veya blogun URL’sine veya etki alanı adresine dayalı olarak intihali kontrol etmenize yardımcı olacak bir URL kutusu göreceksiniz!
  • Girişi tamamladıktan sonra kolayca ‘intihali kontrol et’ düğmesine basabilir ve sonuçlarınızı saniyeler içinde alabilirsiniz!

İntihal Denetleyicisinin Özelliklerigözden geçirin

Aracın özelliklerini, böylece onu daha iyi bir şekilde kullanabilirsiniz!

  • İntihal tarayıcısı ücretsiz bir araçtır ve kurulum ve kayıt gerektirmez.
  • Bu intihal tarayıcısının herhangi bir belge biçimini tarayabileceğini bilmelisiniz.
  • İçeriğinizde intihal ve dil bilgisi hatalarını ücretsiz olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.
  • Seo puanınız ve kullanıcı yanıtınızla ilgili sorunlar yaşıyorsanız içeriğinizi tek tıklamayla bulmanızı mümkün kılan URL’lere dayalı intihalleri kontrol edebilir, ardından kolayca intihali kontrol edebilir ve kimin ve nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. içeriğinizi kullanarak.
  • Bu intihal tarayıcısı ile içeriğinizin orijinalliği ve intihali için çok detaylı / eksiksiz bir rapor alabilirsiniz, bu pdf formatında ve ücretsiz olarak indirilebilir!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.