Sanal ofis nedir, sanal ofis kiralamanın avantajları nelerdir, sanal ofis kiralamak yasal mıdır içeriğimizden detayları ile bulabilirsiniz.

Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis kendi işini yapanları ve gerçekten bir ofise ihtiyaç duymayanların oldukça işine yarayan bir hizmettir. Sanal ofis sayesinde web sitenizde müşterilerinize ofisiniz olmasa bile bir lokasyon gösterebilirsiniz. Yer sahibi olan firmalar tarafından kiraya verilen sanal ofislerdeki amaç kısaca şöyledir; bir iş sahibi eğer müşterilerine bir ofis adresi göstermek istiyor ama ofisi yok ise sanal ofis sayesinde adres ekleniyor. Siteye eklediğiniz numarayı arayan müşteriler sanal ofis olsa bile sekreter telefonu açıp size yönlendirme yapar veya notunu alıp size iletir. Sanal ofiste sekreter, telefon ve lokayson bilgileri doğrudur.

Sanal ofisinizin adresini siteye ekledikten sonra o adrese eğer bir müşteri habersiz giderse orada çalışan görevliler size hemen bilgi verir. Fakat müşterinin bu konudan yani oranın gerçekte sizin ofisiniz olmadığından haberi olmaz. Sanal ofis kiralama ile hem daha ucuz bir ofis lokasyon bilgisine sahip olabilir hem de yasal olarak işlerinizi yürütebilirsiniz.

Sanal Ofis Avantajları

  • Bir yer kiralamaya gerek kalmadan resmi bir bir işletmeye sahip olabilirsiniz.
  • Sahip olduğunu resmi işletme için kira, su, elektrik, internet vb. masraflar yapıp ödeme yapmanıza gerek kalmaz.
  • Aylık çok az bir ücret ile sanal ofis kiralayıp müşterilerinize daha kurumsal görünebilirsiniz.
  • Son olarak sanal ofis işletmeniz için resmi nitelikte bir adres sağlamaktadır.

Aşağıda yer alan videodan sanal ofis hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Sitemizde yer alan teknoloji ve yaşam konularına bakıp farklı konularda da bilgi sahibi olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.