Snapchat Şifremi Unuttum – Resimli Snapchat Şifre Değiştirme 5

Snapchat Şifremi Unuttum seçeneği snapchat uygulamasının güncellenmesinden sonra değişmiş olduğundan yeni ve Resimli Snapchat Şifre Değiştirme anlatımı ile sizlere bilgi vermeyi amaçlamaktayız.

Snapchat profil alanına girdiğinizde sizden email ve şifre onaylaması isteyecektir. Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız yeni şifre talebi göndererek snapchat şifrenizi değiştirebilirsiniz. anlatım bir kaç adımdan oluşmakta ve sırasıyla takip edin.

Snapchat Şifre Değiştirme

  1. İlk olarak snapchat uygulamasını açın ve en üstdeki logoya tıklayarak profil alanına giriş yapın.
  2. Uygulamanın sağ üst kısmında ayarlar ikonu görünecektir (çark şeklinde). Bu ikona tıklayarak ayarlarınızı açın. Snapchat Şifremi Unuttum - 1
  3. Ayarlar kısmına girdiğinizde şifrenizi değiştirmek yada onaylamak için şifre kısmına giriş yapın. Snapchat Şifremi Unuttum - 2
  4. Şifre alanına girdiğinizde alt kısımda Şifreni mi unuttun? linkine tıklayarak açın. Snapchat Şifremi Unuttum - 3
  5. Şifreni mi unuttun ? linkine tıkladıktan sonra sizden mail adresinizi girmenizi isteyecek. buraya gireceğiniz mail adresi snapchat e kayıt olurken kullandığınız mail adresi olmalı, aksi durumda mail tanımlı değilse şifre gönderilmeyecektir. Snapchat Şifremi Unuttum - 4 Hangi mail ile kayıt olduğunuzu bilmiyorsanız ayarlar kısmından hangi mail ile kayıt olduğunuzu görebilirsiniz.
  6. Şifre yenilemek için girdiğiniz mail adresine erişiminizin olması gerekli, çünkü şifre sıfırlama ile ilgili size bir mail gelecek, bu maildeki adımları izleyerek yeni şifrenizi oluşturabileceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.