Apple iOS 9.3.2 güncellemesini yayınlandı 3

Bir süredir geliştiriciler ile test edilen iOS 9.3.2 versiyonu sonunda paylaşıma sunuldu ve güncelleştirme bütün sistemlerde uygun duruma geldi. Akıllı cihazınızdan ayarlar -> Genel -> Yazılım güncelleme kısmından son versiyonu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Apple ios nasil guncellenir?Apple ‘nin yeni yayınladığı, 91.7 mb boyutundaki iOS 9.3.2 güncellemesi ile gelen yeniliklere kısa bir bakış atalım:

  1. Bazı Bluetooth aksesuarlarının, iPhone SE ile eşlendiğinde ses kalitesi problemleri ile karşılaşabilmesi sorununu giderir.
  2. Sözlük tanımı aramanın başarısız olabildiği bir sorunu giderir.
  3. Mail ve Mesajlar uygulamasında Japonca Kana klavyesi kullanıldığında e-posta adreslerinin yazılmasını engelleyen bir sorunu ele alır.
  4. Alex sesini kullanan VoiceOver kullanıcıları için aygıtın noktalama işaretlerini veya boşlukları duyurmak için başka bir sese geçiş yaptığı bir sorunu giderir.
  5. MDM sunucularının Özel B2B uygulamalarını indirmesini engelleyen bir sorunu giderir.

ios 9.3.2 guncellemesi bilgileriiOS 9.3.2 güncellemesinin uygun oldugu modeller; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro ve iPod touch 5

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.