Kategoriler
Genel Konular Güncel Haberler Günlük hayat

Planking’den sonra Owling çıktı karşımıza.

Daha önce yazdığım planking ile ilgili yazıdan sonra bir daha böyle bir aptallığın türeyeceğini düşünmemiştim, çünkü o serüvenden sonra ölenler olmuştu. Balkonunda planking yapan, şimdilerde merhum olan aklı selim birinin düşmesinden sonra bu salaklığa bir son vermişlerdi. Şimdide yeni bir dalgayla karşımıza çıktılar :) Yıllardır bildiğimiz ve hergün bolca bu pozisyonu uyguladığımız şekline Owling ismini vermişler. “Bildiğin sıçma pozisyonu bu ya” demenize gerek yok zaten bunu çoğu zeki arkadaşımız ‘SAK‘ diye anlamıştır :D

Şimdi adamlarada suç bulmak istemiyorum çünkü böyle salak şeyleri haber yapanlarda birazda suç var :) çünkü sen haber yapmasan başkalarının öğrenmesi imkansız olacak ve bu hacet görme pozisyonu moda olmayacak ki o kadarda abartılır bir etkisi olduğunu zannetmiyorum. Helede türkiyeden böyle salak çıkarmı emin değilim ama çıkarsa şaşırmayın :)

Plankingde insanlar yüzüstü çeşitli yerlere yatarak resim çekiliyordu, hani burda bizim insanımızın aklına bir çok fantazi geldiği yada düşündüğü oluyordu çünkü alelen yere yüzüstü uzandığınızda bize anlatmaya çalıştığınız ve vermeye çalıştığınız mesaj “” oluyor :) O kısmı anlayan anladı sormanıza gerek yok. Şimdiki moda ki henüz moda olmadı 3-5 salağın yaptığı birşeyin yaygın olduğunu söyleyip, çılgınlık diye tabir etmek bence kofti haberciliğe giriyor ki burda HaberTürk sitesindeki konuyla ilgili yazıyı yazan editörü kutlamak lazım. Sadece Abarttığı için :) Owling‘dende bahsedecek olursak Başkalarının baykuş gibi tüneyerek resim çekildiği bu pozisyona bizim insanımızın ne diyeceği çok belki üstde de yazdım tekrar yazdırıp ağzımı bozdurmayın bana :)

Yinede Owling yapacak olan salak arkadaşlara bir uyarıda bulunmakta fayda var. Bunu kalabalık bir ortamda yaparken dikkat etmeniz gerek, beklemediğiniz anda çıkacak bir ses karizmanızı yerle bir eder :) Sonrasında bulutların tepesinde Owling yapsanda eski karizmanı geri kazanamazsın :) Benden söylemesi..

Owling Salaklarından bir kaçı:

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.