Kategoriler
Genel Konular Günlük hayat Tatil Zamanı

Plajlarda Erkek Rüzgarı Esmeye Başlasın…

     Plajlarda Erkek Rüzgarı Esmeye Başlasın…

Kadınların elbette ki plaj sevdası erkeklerden büyüktür ancak erkeklerde plajlarda daha çekici görünmek istemektedir. Bu kapsamda bu sene plaj modası erkeklere neler getirecek bir bakalım isterseniz.

·        Erkek mayolarında bu sene oldukça çılgın renkler ve desenler göreceksiniz. Bu sene mayo tercihlerinde neredeyse tüm modeller revaçta. Geçmişten günümüze raflarda duran tüm mayoları tercih nedeni olarak görebilirsiniz.

·        Model tercihlerinde renk ve kesimden önemli olarak size yakışanı giymek bu sene daha fazla tercih edilecek gibi. Özellikle kısa şort kullananlar epey sevinecekler.

·        Alternatifler arasında kargo cepli board şortları da sunabiliriz.

·        Çizgi kahramanları, hayvanlar, çiçekler, geometrik desenler bu sezon erkek mayolarında sıkça görebileceğimiz görseller.

·        Renk tercihi olarak neon renkler ön planda. Mavi, mor, yeşilin parlak tonları ile metalik renkleri bu sezon oldukça sık görecek gibiyiz.

·        Boxerlara benzeyen fakat kalıp açısından daha dar olan kısa şortlar bu sezon en dikkat çeken trend. Naylon kumaştan üretilen bu tarz ürünlerin çabuk kuruması ve yüzme esnasında kolaylık sağlaması sık tercih edilmesine neden olacak gibi.

·        Board şortlardan daha kısa olan bermuda tarzı şortlar tasarım yönünden oldukça dikkat çekiyorlar. Hawaii kokan desenleri ile, yöresel dokularla ve Petro tarzlarıyla kısa bermuda şortlar bu sezon geçmişteki yerlerine göre oldukça ön sıralara gelecek gibiler.

Anlayacağınız bu sezon erkekler için sıkıntı yok. Hangisini beğenirse beğensin tüm modeller bu sezon trend. Eee ne diyelim erkeklerin giyinmesi her zaman bir bayandan daha kolay ve aynı zamanda çok daha ucuz…    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.