Kategoriler
Genel Müzik Konuları İnternet Dünyası Videolar

OnuR KoÇ – ßiR ReSMiN ßiLe YoK

Daha once burada sitedeki ilk videosunu yayınladığım Onur Koç isimli yarı amatör yarı profesyonel şarkıcı arkadaşımın dinlemekten en çok zevk aldığım seslendirdiği diğer bir parçası olan Bir Resmin Bile Yok şarkısını sizlerinde dinleyebilmesi için ekliyorum.. Gayet başarılı bir yorum, dinlemekten sıkılmadığım bir ses tonu var. Özellikle bu seslendirdiği şarkının ayrı bir güzelliği ve tınısı var. Hepinizin dinlemesini tavsiye ediyorum arkadaşlar..

OnuR KoÇ
OnuR KoÇ

Videoyu üst taraftaki player kısmından dinleyebilirsiniz. İndirmek isteyen arkadaşlarda buraya tıklayarak indirme sayfasına ulaşabilirler..

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“OnuR KoÇ – ßiR ReSMiN ßiLe YoK” için 12 yanıt

Yetenek kolay bulunmuyor, bulundugunda da iyi degerlendirilmesi ve destek cikilmasi gerek, arada denk geldigim guzel sesli arkadaslari sitede gostermeye ozen gosteriyorum. Sizinde takildiginiz bu tarz amator sesler varsa bekleriz:)

ilk dinlediğim andan beri hayranıyım onur koçun.mükemmel bir sese sahip bence ona allahın hediyesidir bu ses.seni çok seviyorum.SÜPERSİN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.