Kategoriler
Web Site Tanıtımları

Merkez Bankası Döviz Kurları 2016

Merkez Bankası, Türkiyede bağımsız olarak yürütülen yasal bir ekonomi kuruluşudur ve banknot ihracı dahil, para ve kredi politikalarını yürütmektedir. ülkemizde döviz kurları iki ana başlıkta toplanmaktadır: Serbest piyasa ve Merkez bankası döviz kurları olarak karşımıza çıkmaktadır.

İşlemlerini ve yatırımlarını merkez bankası döviz kurları verileri üzerinden yöneten ve yönlendirenler için hazırlanmış TLkur sitesi ile anlık işlem verilerine ve güncel döviz kuru bilgilerine ulaşabilirler.

Dolar ve Euro para birimininde aralarında bulunduğu bir çok para biriminin TL ‘ye gelen karşılıklarını, değerlerini istatistik veriler üzerinden sunan sistem anlık olarak kullanıcıya en doğru veriyi ve bilgiyi vermek için oluşturulmuş çok güçlü bir sistemdir.

Sistem üzerinden Merkez bankası döviz kurlarının geçmişdeki yada güncel verilerine ulaşabilir, takip edebilir ve gelecekte yapacağınız yatırımlara yön verirken kontrollü bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sektörde güncel olmak e anlık verilere hemen, doğru bir şekilde ulaşabilmek çok önemlidir. Küçük hatalar sizin yapacağınız yatırımları olumsuz etkileyeceği için seçimlerinizi herzaman en iyisinden yana kullanmanızı öneriyorum.

Merkez bankası döviz kurları güncel veriler konusunda size en yakın TLkur sitesi ile çalışmalarınızdan en üst seviyede verim alabilirsiniz. Paranın nabzını tutarken karşılaşabileceğiniz olumsuzluklara karşıda sizi uyaran çalışmaları ile ön plana çıkan sistem üzerinde yerinizi almaya başlayın.

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.