Makaleci.com ve Yazarlarımız

Merhaba arkadaşlar ve yazar dostlar. Uzun zamandır sitemizi yenilemek için sabırla bekliyorduk, o sabrın sonunda da meyvelerini umuyorum hepberaber toplayacağız.. Ben, ekibim ve siz değerli yazarlarımız ile 2009 dan buyana üstlendiğimiz misyona kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Yazdıklarımız en temel kimliğimizdir” sloganımız ile devam ettiğimiz bu yolda sizleri ve yeni yazar olmak isteyen arkadaşları aramızda görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtmeden geçemeyeceğim :)

Bu sayfa artık yazarlarımızı ve onlara hitaben yazdığım konuları, yardımcı olacak yazıları listeleyeceğimiz bir alan şeklinde kalıcı olarak devamlı güncellenecek. Yeni yazarlarımız aramıza katıldığı sürece sağ tarafta ki liste otomatik olarak yenilenecek ve sitenin bir çok sayfasında da bu yazarları okuyucularımız için göstereceğiz.

Yeni arayüzümüz

Makaleci olarak yeni arayüzümüz ile sizlere ve okuyucularımıza hizmet vermeye kaldığımız yerden devam ediyoruz ancak ara ara yaşanabilecek sorunlar için lütfen bizimle iletişim kurarak problemin yada problemlerin düzeltilmesinde yardımcı olun. Biz elimizden geldiği kadar yazarlarımızı ön plana çıkararak okuyucuları ile etkileşimini artırmak için çalışmalar yapacağız. Yayınlanan yazılar otomatik olarak twitter, facebook ve google + sayfalarında yayınlanır. Bu yeni okuyucular kazanmanız için oluşturulan bir çalışmadır arkadaşlar. Sizde yazdığınız yazıları kendi sosyal çevrenizde paylaşarak okuyucularınızı davet edebilirsiniz.

Yazarlık statüsü

Yazarlık düzeyine erişen kullanıcılarımız (sağ tarafta listesi bulunuyor), yazılarını direk olarak yayına alabilirler, böylece herhangi bir bekleme ve gecikme olmadan anında konularınızı ve anlatımlarınızı okuyucularınız ile paylaşabilirsiniz. Yazarlık statüsüne erişen kullanıcılar sitenin ana sayfası ve bir çok bölümünde de listelenir (yakında bu geliştirilerek son yazısıda eklenecektir). Yazarlık önemli bir husustur arkadaşlar, bu sebeple uyulması gereken bazı kullarımız mevcuttur, bunlar teknik konulardır ve asla yazı içeriğine yasal olduğu sürece karışmıyoruz. Bizim için yazarların özgür irade ve düşünceleri ile yazdıkları her yazı önemlidir, saygı duyulması gereklidir. Yazı yazarken uyulması gereken teknik konulara buradaki anlatımı okuyarak uyum sağlayabilirsiniz. Bir kaç defa yaptıktan sonra alışkanlık haline geleceği için zorluk çekmeyeceksiniz.

Normal kullanıcılar (içerik sağlayıcılar)

Yazar statüsünden önce içerik sağlayıcı düzeyinde yazı gönderebilirsiniz. Bu yazılar Yönetici yada editörler tarafından incelenerek yayına alınırlar. Belli bir kalite veya yazı sayısından sonra yönetici yada admin sizleri yazarlık statüsüne yükselterek sitedeki diğer yazarlar arasına katılmanızı sağlar. Buda yukarıdaki yazarlara ait ayrıcalıkları kazanmanızı sağlar. Yeni üyeler bu statüde yer alır ve zaman içerisinde statüleri yükseltilerek onure edilir. Buda ayrıcalık ve site üzerindeki teknik anlamda özgürlüğünüzü artıracaktır.

Yazarlık için buradan üye olmanız yeterli, yada zaten üye iseniz Panelinize girerek buradan yeni yazı ekle kısmından yazınızı ekleyebilirsiniz..

Yararlanabileceğiniz diğer kaynaklarada göz atabilirsiniz: