TRT1’in dizilerinden Şubat dizisinde dün yayınlanan bölümünde müthiş bir hikaye anlatıldı.Birçok izleyenin şaşıp kaldığı hikayede neler anlatılıyor neler? Adolf Hitler ve Novak’ın kam ağacının özünü bulup hala yaşadığını anlatan hikaye 1453 teki fetihede ulaşıyor.

İşte Hikaye:

12 YORUMLAR

 1. Arkadaşlar bu hikaye doğrudur.Adolf Hitler ölmemiştir.Aytunç Altındal’a ait olan Bilinmeyen Hitler kitabının
  ekler kısmında 229 sayfada “Hitler’in dublorü Gustav Wehler’in cesedi.Sovyetler Birliği bu cesedi Hitler’e ait olduğu inancındaydı.Sovyet Askeri yetkilileri yaptıkları hatayı çok sonra fark ettiler” Sovyet Birliği Fark Etti
  ama Hitler Ortada Yoktu.Ölen sadece dublorüdü.

  • @GizemliAdam Bir çok rivayetlerde de bu şekilde söylenir. Bende öyle düşünüyorum ancak hitler kaybetmeyi asla göze almayacak bir kişiydi. Yenilgiyi kaldıramamış olması ihtimalinide unutmamak lazım.

 2. Kardeş eyer döğru söylüyorsa yani şubat dizisi ölümsüzlük var ve İsaac Christin Novak yaşıyor Adolf Hitler de  Samim Akça şöyle söylüyor: Altahra diye bi yer duydumu hiç?peki Bağdat diye bi yer? bu yeri çok önemli dikkat edin Altahra Bağdat yakınında küçük bir kasaba. burdan malum oluyor Bağdat İrakda ve hepimiz amerikanın neden iraka girdiğini azda olsak biliyoruz terör ve Saddam Hüseyin düzenini yıkmak için ama  her bişeyin biz bilmediğimiz başka bir yönüde vardır şimdi bu dizi doğru söylüyorsa amerika bağdata terör  ve  saddam düzenini yıkmaya gelmemiş sadece tüm dünyanın öyle görmesini isdemiş kos koca amerika 1 atom atar ortalıkda ne saddam kalır ne savaş kalır nede terör değilmi  evet amerikanın asıl amacı kam ağacları yani ölümsüzlük

 3. Her canlı, ölümü tadacaktır. Biz bir imtihan olarak sizi şer ile de hayır ile de deniyoruz. Sonunda bize döndürüleceksiniz.

                                                                                Enbiya(35)

Bir Cevap Yazın