E-mail aboneliği devri bitti, yeni trend bildirimler!

Bir zamanların popüler ziyaretçi çekme ve sitenizdeki içerikler hakkında kullanıcılara bilgi verme çalışması olan e-mail aboneliği, gelişen teknoloji ve oluşan talep/gider dengesinin kurbanı olmak üzere. Yakın zamanda duymuş olabileceğiniz bildirimler özelliği ile hem zamandan, hemde kolayca kullanıcıları tekrar sitenizi ziyaret etmeleri için ikna edebileceksiniz.

Yeni çağın mucizesi: Bildirimler

Sihirli bir deyneğiniz olsun ve salladığınızda kolayca yazdığınız bir yazıyı sizi daha önce ziyaret etmiş ve bildirimlerinize abone olmuş kullanıcılara gönderebilseniz. Bunu yaparken tek yapmanız gereken yazılarınızı yazmak ve yayınlamak. Email tasarımı derdi yok, email toplamak yada ziyaretçilerinizin email aboneliğiniz için zaman ayırmasını beklemek yok, binlerce kullanıcıya email göndermek için harcanan masraflar yok. Daha ne olsun ??
Bir kere yapılandıracağınız bildirim sistemi ile sitenizi ziyaret eden kullanıcılara tek tık ile abone olma imkanı sunabilir, herhangi bir yerde yada zamanda yazdığınız yazıları, ziyaretçilerinize, kullanıcılarınıza anında gösterebileceksiniz. Kullanıcıyı bilgilendiren bu uygulama tarayıcının sağ yada solunda çıkarak sitenize ve yayınladığınız yeni haber yada makaleye yönlendirebilirsiniz.

Burdan site sahiplerine sesleniyorum, bir şekilde bildirim sistemine geçin, çünkü zaman, masraf ve iş gücü anlamında diğer bir çok çalışmanın önüne geçecek olan bildirimler özelliği bir çok tarayıcıda çalışmakta. Bununla ilgili ücretsiz hizmet veren siteler ve uygulamalar mevcut ancak bunların ilerleyen dönemde ücretli sisteme geçme ihtimalleri var. Yinede kullanmak için bir çok sebebiniz var.

Siteleriniz için bildirim uygulamaları oluşturma konusunda yardımcı kaynaklardan derleyeceğim makalelerimi yakın zamanda inş yayınlayacağım, o zamana kadar sizde makaleci.com bildirimlerine abone olmayı unutmayın ;)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.