Kategoriler
Web Site Tanıtımları

Instagram Hesap Silme ve Dondurma Nasıl Yapılır ?

Sosyal medyanın en popüler resim paylaşım platformu instagram da siz de hesabınızla ilgili dondurma, kapatma yada silme işlemlerini yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu ihtiyaç aslında geri dönüşü olmayan bir şekilde sizi etkileyebilir. Örneğin hesabınızı silmek, takipçilerinizin, payastığınız resim ve videoların, beğendiğiniz herşeyin geri dönüşümsüz olarak kaybolmasına neden olacaktır.

instagram hesap silme sayfasından hesabınızın tekrar geri dönüşümsüz olarak kaldırılmasını anlatan bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu konuda sizi uyarmam gerek ki oda bu işlem kalıcıdır ve kesinlikle geri dönüşüm yapamazsınız.

instagram hesabınızı silmek yerine instagram dondurma sayfasındaki yönergeleri takip ederek hesabınızı ilerde bir tarihte tekrar aktif hale getirmek üzere dondurabilirsiniz. Bu işlem hesabınızın ve hareketlerinizin kalmasını, ancak kullanımda ve etkileşimde olmamasını sağlayacaktır. Hesap silme işleminden önce size tavsiye edeceğim yöntemlerden birisidir.

Diğer bir konuda androhaber.net adresindeki instagram kapatma yönergelerini takip ederek hesabınızı kapatma işlemidir. Buda ınstagram dondurma anlatımında olduğu gibi hesabınızı geçici bir süre askıya alarak etkileşimini durdurmakta, tekrar geri getirilerek kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayabilmektedir.

Bu işlemleri uygularken örnek verdiğim sayfalardaki anlatımları dikkate alabilirsiniz. Ancak önceki yazılarımda da belirttiğim gibi bu tarz işlemler kalıcı hasar verebilir, iyi düşünmek, iyi karar vermek sizin lehinize olacaktır.

Sosyal medya her ne kadar günlük yaşantımızda önemli bir yere sahip olsada, bazı zamanlar insanların içerisinden çıkıp farklı alternatiflere yönelme ihtiyacı doğuyor. Geri dönüş ihtimalinize karşın, hesaplarınızdaki işlemleri iyi düşünüp, ona göre hareket etmenizi tavsiye ederim.

http://www.androhaber.net/instagram-hesap-silme-instagram-hesap-dondurma-2015/

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“Instagram Hesap Silme ve Dondurma Nasıl Yapılır ?” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.