Kategoriler
Aklımdan geçenler Öylesin Esti Spor Şuan Düşündüklerim

58 Değişmesin Düşen Şerefiyle Düşsün


58. Madde Değişsin Diyen Çevremde Bir İnsan Bile Görmemişken Çıkıp Kulüp Başkanları Neler Yapmaya Çalışıyorlar Anlamadım.Bence Şuan Twitterdada Gündem Olduğu Gibi #58degissinDiyenSikeYapmistir.58 Değişmemeli Bence 3 Maçtan Fazla Yapan Bank Asya’ya 6 Dan Fazla Yapan TFF 2. Lige 12’den Fazla Yapanda TFF 3. Lige Kadar Düşürülmeli Hatta. 1-2 Maçta Şike Yapanda -Puan Almalıdır Bence. Bu Senenin Şampiyonuda Belli Bence Bu Sene Galatasaray Şampiyon Olucak Ama Galatasaray Taraftarı Sevinemiyecek.Çünkü Şampiyon Olmasının Nedeni Beşiktaş ve Fenere Verilecek Cezalar Olucak.Yapılan Bu Şike Operasyonu Herkezi Üzecek Ama Bence 1 Senelik Herkez Holiganlığı Bırakıp Sakin Olmalı.Şike Şuan Bize Basit Bir şey Gibi Geliyor.1 Maçta Şike Yapmak Bile Ne Kadar Büyük Bir şey.Bütün Sene Uğraşan Bir Takımın 1 Maçta Şampiyonluğunu Bile Alabilirsininiz.O zaman 6 Maçtan Fazla Yapanında Büyük Bir Ceza Alması Dediğim Cezayı Alması Bence Normal.

Hatta Bir Beşiktaşlı Olarak Beşiktaş’ında Düşmesini İsteyen Biriyim.
Bankasya’ya Düşersek Türk Futbolunda Müthiş Bir Dönem Yaşanıcak Bence. Hem Beşiktaş Hem Fener Müthiş Yıldızlar Çıkarıcaklar. Çünkü Bankasya’da Gençleri Oynatacaklarından Yeni Genç Yetenekler Bulacaklar Birde Şu (Bienvenu,Holosko,Bilica,İsmail,Edu gibi.) Futbolculardan Kurtulup Yeni Ekol Oluşturacaklar.Bence İyi Olacak.
Hele Hele Birde Milli Takımın Başında Abdullah Avcı Varken.

58 Değişmesin Türkiye Milli Takımı Değişsin.(Üstte Dediklerimle. )

Değişik Bir Yazı Oldu.Takımların Düşmelerinede Olumlu Yönden Baktım.Hemde Takımların Düşmesi Gerektiğini Yazdım.

Kategoriler
Anketler Deneme Yazıları Güncel Haberler Spor

Şike Soruşturması Gündem de ki Yerini Koruyor

2 gün önce başlatılan ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırımla beraber birçok teknik direktör ve futbolcunun gözaltına alınmasıyla birlikte gündeme bomba gibi düşen ‘şike soruşturması’ hala gündemin ilk maddesini oluşturuyor.

Soruşturmayla ilgili her saat yeni bir iddia ortaya atılıyor. Polisin elinde birçok kamera görüntüsü olduğu iddiası da bunlardan bir tanesi. Polisin özellikle Eskişehir’de ki bir gece kulubünde para alış verişini görüntüleyerek şikenin belgesini elinde bulundurduğu söyleniyor. Tabiki bunların hepsi birer iddiadan ibaret.

Futbolculardan İbrahim Akın’ın kendisine maçta verimli oynamaması karşılığında 100 bin Euro teklifini kabul etmeden önce tanıdığı bir din görevlisini arayarak parayı alıp almama konusunu görüştüğü, din görevlisinin parayı almasında bir sakınca olmadığını söylemesi üzerine aracılarla Etiler’de bir kafe’de buluşarak 100 bin Euro’yu siyah bir poşet içinde teslim aldığıda yine iddialar arasında. Bu iddia bugün birçok gazetenin manşet ya da sürmanşetinde yer alıyor.

İstanbul’da ki Beşiktaş Adliyesi’nde yürütülen soruşturmanın daha çok fazla gündemde kalacağı ve beraberinde birçok gündem maddesi oluşturacağı aşikar.

En merakla beklenen konu ise; Fenerbahçe’nin ligden düşürülüp düşürülmeyeceği. Federasyon Başkanı’nın yaptığı açıklamaya göre davanın sonuçlanmasını beklemeden bu yönde bir karar alınacak.

[poll id=”11″]