Kategoriler
Günlük hayat internet hizmetleri Öylesin Esti Piclect Hakkında Web Site Tanıtımları

Piclect.com 2013 – Çok yakında

Son zamanlarda net üzerindeki faaliyetlerimi hobi olarak devam ettirmekteyim. bunun sebebi işlerim dolayısı ile fazla zaman bulamam olarak görebiliriz. girebildiğim zaman projeyi devamlı iyileştirmeye ve geliştirmeye çalışıyorum. Ne işe yarayacak diye söyleyenler olacaktır ancak ilk amaç kendim için bu siteyi kurmak ve hobilerimi, sevdiklerimi koleksiyonlar şeklinde saklamak. İstediğim zaman internete girdiğimde bunlara erişebiliyor olmamda sevdiğim şeylere dünyanın heryerinden ulaşabilmemi sağlıyor.

Piclect.com dan yeni resimler paylaşmadan önce nedir onu yazayım: Piclect: İnternet üzerindeki resim, video v.s paylaşmanıza, koleksiyonlar oluşturarak kategorize edip saklamanıza yarayan, bununlada kalmayıp paylaşılan içeriklerlede içli dışlı olmayı sağlayan bir yapı. Yaptıkları o kadar çok fazlaki tanımlama yaparken tam bir anlam çıkartamıyorum :)

Eklediğiniz yada beğendiğiniz içerikleri koleksiyonlara ekleyebiliyorsunuz. bunun yanında takip ettiğiniz üyeleri çevreler oluşturarak kategorize edebilir, kendileri ile ilgili hgerşeye anında ve kısa yoldan ulaşabiliyorsunuz (Paylaştıkları, beğendikleri v.s.).

Anlatması uzun sürecek en iyisi ben resimleri ve örnek bir kaç videoyu sizlerle paylaşayım. Henüz bitmediğini ve geliştirmeye devaqm edip yakın zamanda 2013 versiyonunu canlı canlı yayına koyacağımıda unutmayınız: Facebook albüm sayfası.

Piclect: en son eklenenler...
Piclect: en son eklenenler…
Kullanıcı profil sayfası
Kullanıcı profil sayfası
Koleksiyon sayfanız.
Koleksiyon sayfanız.
Arkadaşlarınızın en son paylaştıklarını görebileceğiniz sayfa..
Arkadaşlarınızın en son paylaştıklarını görebileceğiniz sayfa..
Takipciçerin görüntülendiği sayfa
Takipciçerin görüntülendiği sayfa
Piclect: İçerik görüntüleme sayfası...
Piclect: İçerik görüntüleme sayfası…
Resim yükleme sayfası..
Resim yükleme sayfası..
Kullanıcı koleksiyonları..
Kullanıcı koleksiyonları..

5 Dakikada Piclect:

İnternet de gezinirken gördüklerinizi kolayca paylaşın: