Kategoriler
Güncel Haberler Günlük hayat Spor

Bu Akşamki Barca-Real Maçı

Arkadaşlar Maç Bu Akşam Başlıktaki Gibi İlk Maç Skoru Bilen Bir Adam Olarak İkinci Maçta Tahmin Ettiğim Skoruda Yazayım Dedim. İlk Maçın Aksine Barcelona Defans Yapan Bir Takım Ve İlk Maçın Aksine Daha Çok Çalışarak Gelerek İyi Pas Yapan Bir Takım Ortaya Çıkacak…

İlk Maçı Bence Barca Kazandı..İlk Maçta Barcelonanın 3 Eksiği alanlarının En İyileriydi. Ve Barca Bu Yoklukta 2-2 Gibi Rakip Evde Kazanıldığı Zaman Sizi Kazanmış Gösteren Bir Skorla Eve Döndü.

Evde Neler Mi Olacak Tek Bişey Garanti Olacak.O da Bu Akşam Kupayı Bir Takımın Kaldıracağı Eninde Sonunda Sabaha Kadar Devam Etsede Maç Kupayı Kazanan Takım Belli Olacak.Belki Barca Belki Real.

Hani Reklam Vardıya Mesutlu , Nurili, Ronaldolu Real , Xavili, İniestalı, Messili Barcaya Karşı Denen İşte Öle Olacak Real Barcaya Karşı Olacak Fakat Barca Kime Karşı Oynayacak Bu Maçın Sonucunu Real Belirleyecek Barca İyide Kötüde Oynasa Yani Realin Atabileceği Golü Düşündünmü Barcanın Sayısını Koyabilirsin.. Ben Düşündüm Realin Atabileceği Gol Sayısını Bence Real 1 veya 2 Gol Atacak Barca İse 2-0 Maça Önde Başlayacak Bence En Az 2 Gol Atıcak Barca

Ya Maç 2-2 Biter Yada 2-1 İlk Maçtada Bunu Demiştim. Ama Eğer İlk Maçta Reali Uyutmak Adına Kötü Oynadıysa Skor 4,5-0 Olabilir…

Ayrıca Messi 2 Gol Atarsa Camp Noudaki 100. Golüne , Ronaldo Gol Atarsa Realdeki 100. Golüne Ulaşacak.Böyle Bir Maç Olacak İşte Merak Mı Ettiniz Maçı

Açın O Zaman Kanal D Kanalını…

İzleyelim Görücez..

Muhammed Emin Aykaç

Kategoriler
Günün Tarihi İnternet Dünyası

Google Bakışı Face Savaşı

Arkadaşlar Artık Google Facebookla Facebook Gibi Kapışmaya Başladı.Öncelikle Beğen Tuşunun Benzerini Sistemine oturttu.Yakında Bence Facebook Gibi Sayfalar Açılabilecek Googledan Yapmadılarda Değil Bloggerla Bunu Yaptılar Fakat Daha Çok Duyulan Google Anasayfasından Gözüken Bir Sistem Yapıcaklarına İnanıyorum.Daha Sonra Bence Google Facebook Sıralarını Düşürerek Sadece facebook.com adresini yukarda Bırakarak Sadece Facebooka Girmek İsteye İnsanların Facebook a Girmesini Sağlayarakta Facebooku Yenmeye Başlayacak.

Yeni Sistemleri Denemeye Başlayan google Bize Daha Çok Güzellikler Gösterecek Belkide 2 Sitede Bu Yenilenme Döneminde Çok Kaliteli Yayın Hizmeti Vericekler. Google Birde Webmasterları Koruyacak. Onlar İçin Eğlenceli ve Para Kazanabilir Alanlar Oluşturucak. Ayrınca En Güzel Olabilecek Şeylerden Biride Tüm Sosyal Ağlardaki Son Mesajlara Googledan Ulaşma Olabilir. Bence Google Buna Geçmeye Çalışıyor. Yakında Yakında Yakında.

Ayrıca Bu Kapışma En Çok Webmasterlara Yarıyor. Özellikle Forum ve Blog WebMasterlarına.. Yıllardır Sayfaların Altında Ezilen Blogların Günü Başlıyor.

Yıllardır Facebookun Altında Ezilen Forumların Günleri Başlıyor. Herşey Bizim İçin Güzel Olacak Gibi Sanal Aleminde Savaşı Var..