Kategoriler
Aklımdan geçenler Şuan Düşündüklerim

Vatan Haini: Gül Taşlı Cenal

Aslında bu yazı ne anlamda niye yazılır bilmiyorum ama çok rahatsız olduğum için aktarmak istedim. Biz savaşlarda dahi yaralı askerlere bakan onlara zarar vermiyen, çanakkale savaşında savaşın durulmasından sonra inleyen askerin inlemesine dayanamayıp, herşeyi göze alarak yaralı askeri alıp karşıdaki düşman askere teslim eden bir ecdadın torunlarıyız. Biz karşımızdaki bizden olmaya bile bu kadar iyi niyet besleyen insanlarken nasıl bu hallere geldik? Kimler size bu gazı veriyo? ne yaptığınızın gerçek ama gerçekten farkındamısınız ?

Ülke dışında bütün etmenler ülke üzerine oynarken onlarla mı savaşıcaz içimizdeki VATAN HAİN’leri ilemi bilemeim.

2 gün önce bir video yayınlandı. Kendisini müftü karısı olarak adleden bir zavallı. Kendi yönünden olayları derleyip çok ama çok saçma yerlere çekmişti. Kocasının müftü olup kot giymek istedigini ama giyemedigini, gezi olaylarına destek verigini fakat baskıdan bişeyler diyemedigi gibi bir çok salakça şeyler.

Benim ilk lafım o kişiye karşı madem bu kadar müftülerin, imamların kot giymedigine inanıyorsun gider bakarsın benim şuanda tanıdığım 5 tane imam var normal şık denilecek şekilde giyiniyo bundan sorun ne giymese ne giyse ne en kimsin ki bu açıklamaları yapıcak kadar kendini ilimli örüyosun.

ikinci olarak olayların bu denli yavaşladıgı zamanlarda bu açıklamaları yaparak sen kaç kişiyi zan altında bırakıp ülkeyi daha kaosun içine soktugunun farkındamısın ?

Senin gibi ortalığı karışırıp bunlardan nem alıp bişeyleri bastıracagını zanneden insanlara sesleniyorum daha çok ama ok beklersiniz.

Yaptıgı sözde açıklamada ise : “Tepkimizi mizansen yoluyla ortaya koymak istedim, bir kurguydu. Fakat videoyu yayınlamak gibi bir niyetim yoktu. 10- 12 yaşlarındaki yeğenlerim tarafından çekilen video iradem dışında sosyal medyada yayınlandı. Zaten fark eder etmez videoyu sildik. Ancak geçen sürede kayıt dağılmış oldu”

Bu açıklama üstünede sana 1 sorum var. Biz 10 – 12 yaşındaki evlatların, kardeşlerin yanında argo, küfür etmeyi terbiyesizlik olarak alıyoruz. Sizin terbiyeniz belli.

Sözüm o bu ülkenin SAVCI’larına bu kadının yaptıgı ortalıgı galyana verme, ortalıgı karıştırma amacı TÜRKİYE CUMHURİYETİ Anayasasınca suç değil mi?

CHP’den yapılan açıklamaya görede : CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça da gelişmelerle ilgili olarak “Gül Taşlı Cenal eski ilçe başkanımızın eşi. Kendisin videosuyla ilgili olarak da mizansen bir çalışma. İlçe başkanlığı gereken adımları atacak” bilgisini verdi.

Son lafım ALLAH C.C. Sizin gibi ülkeyi karıştırma çabasında olanlardan bu ülkeyi korusun.

aşagıda olayın videosunu izleyebilirsiniz.