Kategoriler
Güncel Haberler Türkiye üzerine

Askerimi bana geri verin!

Generallerimiz, komutanlarımız bir soruşturma kapsamında tutuklu olarak tutuluyorlar. Bu dönemde ise daha önce hiç olmadığı kadar pkk olayları artma göstermiş durumda. Askerin başında idari görevini yerine getirecek bir subay, general, komutan olmayınca ne itibar kalıyor, nede şeref. Çünkü pkk bakkaldan erzak alır gibi yoldan askerlerimizi kaçırıyor, cesarete bakın ki yolda nüfus kontrolü yapıyor.

Bizmi Devlet olamadık ? yoksa yanlış kişilerimi başa getirdik. Benim ülkemde böyle yol kesip illegal ve kanunsuz kontrol yapacaklar, seçtiğim milletvekillerinden de ses çıkmayacak. Ortada bir şerefsizlik var ama kimde? Görevini yapmayanda mı ? ASkerimizi içeri attıranda mı ? Askerimize destek çıkmayanlarda mı?

Bilmeyenleriniz için söyleyeyim TSK temizleniyor, evet neden diye soracak olursanız kurt sorununun çözümü umuduyla eski komutanları yada ak parti karşıtı olanları görevden alıyorlar yada balyozla vurup indiriyorlar. Komik olansa bunun kürt sorununa az da olsa çözüm olduğu ama diğer taraftan baktığımızda şerefimiz olarak gördüğümüz TSK yı, gururumuzu ayaklar altına alıyorlar. Hangi ülkede gördünüz devletin askerinin kaçırıldığını? Ya ayıptır be kardeşim.

TSK sitesinide kontrol ediyor ama yeni genel kurmay başkanımızdan açıklama gelmediğini gördüm, hmm tatilde olabilir, rahatını bozmayalım. Nede olsa kaçırılan askerlerle pek bir alakası olduğunu sanmıyorum. Peki ya grurumuz ? bu olaylar olduğunda içimdeki sınır, nefret büyüdükçe büyüyor.

Grurumuzla oynayanların, TSK’yı pkk’ya peşkeş çekenlerin, Askerimize mermi sıkanların, Operasyonlarda pkk ibnelerine kurşun sıktırmayanların, ülkeyi satanların, görmezden gelenlerin Allah katında yatacak yerleri yok, inananlar için tabi. İnanmayanların zaten girecek bir cenneti de olmayacak. Bu saydıklarım için ise umut ediyorum cehennemin en alt katında yer bulurlar kendilerine..