Kategoriler
Toplumsal Konular

Engellilerin Sitesi Engelliler.Gen.Tr

Site yöneticilerinin üyelerine gönüllü danışmanlık yaptığı Engelliler.Gen.Tr sitesinde engelliler kendileriyle ilgili öğrenmek isteyipte öğrenemedikleri bilgileri evlerinin rahatlığı ve konforuyla sanal ortamda kolayca öğrenebiliyor.

Ayrıca sitede engellilere dair sosyal konularada ağırlık verilmekte. Bu anlamda kamuya açık alanların neden engellilere uygun olmadığı, toplu taşım araçlarından neden engellilerin yararlanamadığı ve buna benzer pek çok sosyal sorun tartışmaya açılarak toplumsal anlamda farkındalık yaratılmaya çalışılıyor.

Engelliler sitesi olarak benzerlerinden içerik kalitesi olarak ayrıcalığını fark ettiren Engelliler.Gen.Tr sitesine yayın hayatında başarılar dileriz.

“Engellilerin Sitesi Engelliler.Gen.Tr” için bir yanıt

dünyada engelli sınav ücreti veren ülke sadece biz olduk,engellilerin işe istihdamının önüne geçilmesi için her şey yapılmış sınava kimler girebilir
emekliler, halen kamuda çalışanlar, kktc vatandaşları,yurtdışında yaşayan türk uyruklular,akıl zihinsel hastalar,tabi bunlar samımıyetsiz birdurum 657 dev mem kanun 48.maddesi 7 . fıkrası okursanız paratuzağına alındığınızı anlarsınız. özellikle aleyhinize yönelik herhangi hak iddia etmemeniz için düzenlenen taahütname hazırlanması tüm bunlar samimiyetsiz hükümetin abartılı bir show arenasını ortaya koyması özellikle dernekler tektip oluşu hiç bir halk adına çalışmalar yapmaması enkezlaşmış bir durum bu sınav boştur amaç engellini,n önüne engel koymak zaten klavuzun şartlarını okursanız anlayacaksınız başka amaçlar vardır rant para toplama fihrist hazırlama vesair 23 bin engelli alınacağı gerçek olmamaktadır daha önceki alımlarda sınavın dahada zorlaştırdıklarını anlayacaksınız yüzde 32 matematik yani 60 sorudan 25 soru matematik olması enteresan herşeyi göreceğiz saygılar

Kaynak: http://www.taylanbey.com/engelliler-icin-forum-sitesi.html#ixzz1nm6Gp4c8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.