Haber yap milliyet.com.tr işin suyunu çıkarma!.. 2

Bu seferki şikayetim milliyet.com.tr internet haber sitesi için olacak. İnsanları aptal yerine koyan haber yazarları lütfen mesleğinizi değiştirin. Bir haber okuma zevkimiz var, bizi sitede tutma ve genel seo’ya katkı sağlamaya çalışmanıza anlam veremiyorum. Zaten milyonlarca ziyaretçiniz var neden bizi aptal koyunlara benzetiyorsunuz ?

Bizleri işsiz, güçsüz, zamanı bol mu zannediyorsunuz ? Tek paragrafta yazacağınız haberi 4-5 paragrafa yayarak resmen beynimize felç yaşatıyorsunuz. Ne gerek var buna ? Bırakın o haberi okuduktan sonra başka haberlerinizide okuyalım iyi olmaz mı? Buyrun aptallıkmı diyim, başka bişeymi diyim bilemedim:

Yukardaki haberde göreceğiniz gibi, arkadaş haberi okumaya başlıyorum asıl konuya gelene kadar 2 dk geçiyor. Bilader birde her paragrafta aynı haberi okutmazlarmı bana çıldırıyorum. üstdeki 3 paragrafa bakın, olayı lastik gibi uzatmışta uzatmış bu zeki haber yazarı arkadaş. Koyunlaşmış yada bizi koyun yerine koymak için bayağı dil dökmüş.

Burdan milliyet de dahil bütün haber sitelerine sesleniyorum, lütfen haberciliğin içine etmeyin, arada bir haber okuyoruz onuda bize zehir etmeyin..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.