Kategoriler
Web Site Tanıtımları

Dizi dünyasına açılan pencereniz

Diziler günümüz dünyasının büyülü kutusu olan televizyonlarımızın en çok izlenen programlarından. Öyle ki dedikodularımıza bile şekil vermiş, yönünü değiştirmiş durumda. Mutlaka fark etmişsinizdir, toplu ortamlarda artık dizilerden haberler daha çok konuşulur oldu. Hoş ben şuan bu yazıyı yazarken bile takip ettiğim diziler aklımdan çıkmıyor.

EN SON BÖLÜMÜ KAÇIRDIYSANIZ

İzlediğimiz dizilerin hikâyeleri, oyuncuları ve oyunculukları ilgili fazla meraklı olabiliyoruz. Bunları araştırırken genelde karşılaştığımız diziler.com sitesinde bütün diziler hakkında haberler, bilgiler, duymadığınız dedikodular, resimler, galeriler, videolar ve dizilerin fragman tanıtımlarını bulabiliyorsunuz. Yoğun iş tempomuz yüzünden bazen sevdiğimiz ve takip ettiğimiz dizilerin yeni bölümlerini kaçırabiliyoruz. Benim için tam bir fenomen olan bu siteyi her gün mutlaka kontrol ediyorum. Ne olup bittiğini mutlaka çevremden duyuyorum ancak bunun detaylarını okumadan yapamam.

HAYRANI OLDUĞUNUZ DİZİLER

Favorim ve en beğendiğim dizileri de burada belirtmeden edemeyeceğim. Eminim bu fenomen dizilerin bir çok hayranı da şuanda bu yazıyı okuyordur.

1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk
Ankara’nın Dikmen’i
Aramızda Kalsın
Arka Sokaklar
Çocuklar Duymasın
Baba Candır
Diriliş Ertuğrul

KORE DİZİSİ HAYRANLARINA

Yabancı dizi hayranı iseniz burada sizi güzel bir sürpriz bekliyor. Haberlerin, galerilerin yanında dizilerin bütün bölümlerini sansürsüz ve reklamsız şekilde izleyebiliyorsunuz. Özellikle Kore dizilerinin son dönemde Türkiye’de uyarlanarak çekilmesi ve ekranlara servis edilmesinden sonra yabancı dizi hayranlığı bir nota üste taşınmış oldu. Öncesinde takip etmediğim birçok yabancı diziyi keşfetmiş durumdayım. Her gün yeni bir şey bulmanız ve keşfetmeniz mümkün.

Konuyu kapatmadan önce fark ettiğim etkileşim özelliklerinin de çok yerinde olduğunu yazmak istiyorum. Sevdiğiniz dizileri ve konuları favorilerinize ekleyebiliyorsunuz. Bunun yanında favori dizilerinize hayran ol özelliği ile arşivinizi ve hikâyenizi diğer arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz.

Legal alt yapısı ve yaptığı anlaşmalar ile yakında diziler.com sitesini fazlasıyla duyuyor olacağız.

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.