Kategoriler
Günlük hayat Toplumsal Konular

Büyük Oyun! Gezi olaylarının gerçek yüzünü gör Türkiyem!

Uzun zamandir turkiyenin harika ilerleyisini, kalkinisini durdurmaya calisan gezi olaylarinin arkasindaki gercek guclerin varligi salak gezi protestocularinin sunduklari ilerleyisimizi engelleyecek olan sacma sapan isteklerden sonra ortaya cikmisti. Ben burda artik gezi protestolarinda yer alan insanlarin bilincsiz orda olduklarini dusunmuyorum. Orda olanlar suanda ulkesini ve vatanini satan gercek hainlerdir. Buna gonulden inaniyorum, kimse alinmasin. Hic bir siyasi parti yanlisi yada taraftari degilim, Sonuna kadar ATATURKCUYUM, ugruna olurum, ama bu ulkede son 10 yilda yapilanlari ve yapilacaklari gormek lazim. Tayyip erdogan Turkiyenin gordugu en iyi baskanlardan, ekibi ise en iyi ekiplerden. Bunu gormemek bence sacmaliktan ote degil. Bu olaylardan da siyrilacagiz, ve Tarih bu olaylarda bilincli yada bilincsiz yer alanlari asla affetmeyecek.. bilgilendirme amacli asagidaki videoyu sizlerle paylasiyorum, isin gercek yuzunu gormeniz dilegiyle..

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“Büyük Oyun! Gezi olaylarının gerçek yüzünü gör Türkiyem!” için 2 yanıt

Yazınız için çok teşekkürler, ben baştan beri bu olayları saçma buluyordum ama oradaki insanların bazıları provakatör doğrudur diğeri sadece chp li insanlar değil mhpliside var bdp liside daha doğrusu akp yi Tayyip Erdoğanı sevmeyen insanlar.

Ben eğer orada bulunanlar yüzünden ülkemin gördüğü zarar sebebiyle ve maddi olarak cebimden tek kuruş çıksın babam olsa hakkımı helal etmem ve ahirette tek kuruşuna kadar alırım, üniversite öğrencilerine ne demeli siz devletten burs alın sonrada devlet aleyhine gösteri yapın valla Başbakanım iyi insanmış ben hepsinin bursunuda kestiririm ve bu yıl okuldan uzaklatırma verdirirdim bunlar benim geleceğim olacaksa ben bu ülkede yaşamayayım daha iyi bu yazıyıda okurlarsa kendilerine yaptığım ithamın ağırlığını araştırsınlar.

Teşekkürler..

bu olaylara bilerek ya da bilmeyerek alet olmus bir kesim, ya aklini almislar ya da ruhunu satmislar. düsünün! büyük projelerin ülkemize milyarlarca dolar getirisinin önüne gecilmesi icin kapital sistemlerin kar hirsina hizmet eden orospular! (bati dünyasi ve onun kurum-kuruluslari) bu gibi eylemleri her zaman firsata dönüstürmeyi deneyeceklerdir. akp,li degilim ama pesinde kostugum muhalefet! yillardir bir baltaya sap olmadi bu yüzden, ülkemizin son ceyrek yüzyilda ne kadar yol aldigini gördüm ve particilik saplantilarindan yillar önce kurtuldum. bulundugum bölgede bir cok türk ve diger yabanci cemiyetler var bu cemiyetlerdeki insanlarin siyasi görüsleri ayri ayri ve (7 Temmuz,da Düsseldorf,ta “Demokrasiye saygi mitingi” düzenlenecek) ve buna katilim icin bulundugum bölgedeki bütün cemiyetler otobüs seferleri baslatmistir. ülkemizdeki güzellikleri cirkinlige gömecek hasta ruhlarin halleri beni cok rahatsiz etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.