Kategoriler
AdWords hakkında Günlük hayat Öylesin Esti

100 Euro değerinde AdWords kuponu isteyen gelsin!

Cekilis sonuclandi: 30. siradaki yorumcu sinanak isimli kullanici kazandi, kupon kodu mail adresine gonderildi..

Elimde 100 euro değerinde AdWords kuponu var arkadaşlar 30/11/2011 tarihine kadar kullanılması gerekli. isteyen arkadaşlar yorum yazsınlar bir çekiliş yapıp rastgele birine hediye edeceğim..

Yorum yazarken mail adresi kısmını doğru girin, kazanırsanız kupon kodu o mail adresine gönderilecektir..

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“100 Euro değerinde AdWords kuponu isteyen gelsin!” için 49 yanıt

yorum yapıyorum bari link de alayım:D
sitenizi ve makalelerinizi takip ediyorum. özellikle nginx kurulumu hakkındaki detaylı ve güncel makaleniz herzaman sık kullanılanlarımda.
hayırlısı belki bana çıkar.

Google hizmetlerinin genç girişimcilere yönelik yapmış olduğu ücretsiz reklam yayınlamaya yarayan bu kuponları ile Türkiyemiz internet işletmelerinin pazarlamasında ve tanıtımında büyük rol oynamakta, şimdiden alan arkadaşımız hayırlı günlerde ve işlerde kullansın.

Cekilisi sinanak isimli 30. siradaki yorumcu kazandi arkadaslar, hayirli olsun ve katilan herkese tesekkurler, elime gectiginte tekrar boyle bir cekilis yapacagim :)

Yorumcuya indirim kuponunu gonderdim, gule gule kullansin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.