Yeni yazar arkadasimiz: Muhammed Murat Gözübüyük

Yeni azar arkadasimiza aramiza hosgeldin diyorum. Kendisine zamani olmasada zaman ayirarak biz okuyucu kullanicilari yanliz birakmadigi icin tesekkur ediyorum. Kendisine buradan ulasabilirsiniz, takip edebilir, mesaj atabilir, son yazilarina bakabilirsiniz. Diger yazar arkadaslarinda verdigi ozveriyi zamani oldugu surece kendisinden de bekliyorum. Her nolursa olsun, yazar olarak burda yerinin oldugunu bilmesini istiyorum.

Sitemizdeki her yazari ayni statuye koyuyorum, ne fazla ne eksik, hepsi bu sitenin emekcileri ve onursal dostlari arasindadir. Hepsine bu vesile ile de tesekkur etmek istiyorum.

Tekrar hosgeldin Muhammed Murat Gözübüyük :-)

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Yeni yazarlarımız kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yeni yazar arkadasimiz: Muhammed Murat Gözübüyük için 4 cevap

  1. muhammed murat gözübüyük der ki:

    makaleci.com âilesi iyi akşamlar.

    Selçuk, bu güzel hoş geldin yazına teşekkür ediyorum. Aslına bakarsan ben de yazdıklarımı yayınlayacak böyle güzel, seviyeli bir yer arıyordum ne zamandır. Bana yazarlık teklif etmeniz ve yazarlığa kabul etmenizden onur duydum. Çok fazla vaktim yok ama hiç olmazsa haftada 2 veya 3 yazı-şiir eklemeye çalışırım.

    Tekrar teşekkürler. İyi akşamlar.

Bir Cevap Yazın