Yeni nesil fareler çok yetenekli..

Bilgisayarla kullanıcının arasını bulan “fare” (mouse) yaklaşık yarım asırlık bir geçmişe sahip. Her ne kadar son yıllarda dokunmatik cihaz teknolojileriyle aradan çıkarılmaya çalışılsa da, yeni özellikler edinen fare, bilgisayar kullanıcılarının hala en önemli araçlarından biri. Üstelik multimedya özellikleriyle daha fazla dikkat çekmeye başlayan yeni nesil fareler, dokunmatikten özel ışık sistemlerine, kişiselleştirilebilir hafızadan kaydırma ve dokunma gibi yeni fonksiyonları da kullanıcılara sunabiliyor.

Resimleri sirayla takip ederek bu harika teknolojinin hangi noktaya geldigini ogrenin:

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Bilgisayar Teknolojileri, Donanım, Günlük hayat, Teknoloji Resimleri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yeni nesil fareler çok yetenekli.. için 3 cevap

  1. Serdar der ki:

    İlk resimde yer alan mouse yi kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmem.
    olurda birisi bu yazıyı görürse almaktan vazgeçerse emin olsun hiç birşey kaybetmez aksine bol bol minnettar olur.
    bileğinizi o kadar ağrıtıyor ki verdiğiniz para gözünüzde olmuyor ve kaldırıp çöpe atabiliyorsunuz rahatlıkla :)

Bir Cevap Yazın