T.S.K. Ordu, Asker mi ? Ak Parti mi ?

T.S.K. Ordu, Asker mi ? Ak Parti mi ?

Son zamanlarda gereksiz ve saçma bir gidiş havasında Türkiye. Küçük şeylerin abartıldığı, olmayan şeylerle sarsılan bir Türkiye. 10 yıllık konuların gündeme getirildiği ve suçlamalarla sarsıldığı Türkiye. Bir taraf AK partici, bir taraf T.S.K cı. Neden bu ayrım, gruplaşma çok merak ediyorum.

Bu iki seçenekten sizinki hankisi olurdu?, kendini tarafsız olarak görenlerin cevaplarını bekliyorum…

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Güncel Haberler, Günlük hayat, İnternet Dünyası, Kişisel makaleler, Milli Görüş, Toplumsal Konular, Türkiye üzerine kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

T.S.K. Ordu, Asker mi ? Ak Parti mi ? için 4 cevap

 1. Makaleci der ki:

  Ben hala cevap bekliyorum ? korkmayin afise olmazsiniz..

 2. Alican CANPOLAT der ki:

  Bence Tabiki ordu asker. Ak parti dersen ak parti gelip geçici. Ordu kalıcı. Ordunun ak partici olması işe yaramaz. Zaten ordu böyle bir gereksinime gerek duymaz. 2-3 serefsiz icin bu tarafdan bu tarafa gitmez.

 3. Makaleci der ki:

  Yorum icin tesekkurler Alican. Bir kadina muhaberi orduyu soruyor. kadin aynen sunlari diyor: Orduya herseyim feda olsun, yiyorsada ordum yesin hakkim helaldir onlara. beni onlar koruyor baskasi degil..

  Bu sozden sonra ciddi sekilde grur duydum. Herkesin bu sekilde ozverili olmasini istiyorum, Bir kisinin yaptigini butun askerlerimize yikmak acimazsizliktir.

 4. Alican CANPOLAT der ki:

  Gurur duyulmuyacak gibi digilki. harbi türk kadını. Ne diyim Serefli Ordum’la gurur duyuyorum.

Bir Cevap Yazın