Ressim.net ve son durumu!

Merhaba arkadaşlar malum ressim.net şuanda bir dönemden geçiyor. 6 milyon resmin gösterimi kolay olmuyor bunun için şuanda hala çalışmalarımız devam ediyor. Yeni sunucumuzun tam olarak ayarlanması ve oturması bitmedi. Bu işlem bitene kadar resim gösterimi sadece ressim.net üzerinden yapılacaktır. Sitelerinizde resimleriniz görünmüyor diye telaşlanmayın bu geçici bir durumdur. Hiçbir resim silinmemiştir ve kısa bir süreliğine ressim.net’in kendi sayfalarından görüntülenecek, diğer sitelerde görüntülenmeyecektir. Bunun sebebi sunucu hattının bu gelen inanılmaz trafiği karşılayamamasıdır. Durum düzeltildiğinde eskisi gibi sitelerinizde resimleriniz görünmeye başlayacaktır.

Kendi adıma interneti bırakıp (webmasterlık anlamında), farklı bir alanda kariyer yapmaya başlayacaktım ancak ressim.net in üzerimdeki sorumluluğu sebebi ile bu durum biraz değişkenlik göstermeye başladı. Bir ayağım mecburi olarak ressim.net üzerinde olacak.

Şuanki genel bakım sürecinde karşılaştığınız sorunlar bana ileterek düzeltilmesinde yardımcı olabilirsiniz. Şuanki bakım ve oluşabilecek sorunlar için şimdiden özür diliyorum ki bunu anlayacağınızı düşünüyorum çünkü kapatıp gitmekte vardı ancak ben sözümde durmaya devam edeceğim..

Ekleme:

Yeni sunucuda artık bu tarz linkler kullanılmayacak: http://ressim.net/61…..

Bu tarz linkleri bulunan kullanıcılar yeni şekline uyarlasınlar: http://img61.ressim.net/….

Sevgiyle ve benle kalın…

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Ressim.net Hakkında, Webmaster yardım kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Ressim.net ve son durumu! için 1 cevap

  1. kerim usta der ki:

    Hayırlısı olsun. :)

Bir Cevap Yazın