Ressam Tamara Geddes

Ressam Tamara Geddes, Rusya, Sibirya’da doğdu. Yüksek lisans eğitimi aldı. “Art Old Masters Okulu”nda sanat okudu ve Palm Springs,de CA eğitimine devam etti. Tamara Geddes geleneksel ve modern portrelerin gerçekçiligine bir tutkusu vardır. O, özel ve güzel sanat toplulukların yanı sıra, Las Vegas, Nevada,da prestijli yerlerde ders veriyor. Tamara Geddes, Ulusal Sanatçıları Derneği İmza Üyesi. O, en iyi ulusal ve uluslararası çok sayıda ödül aldı. Tamara Eserleri Las Vegas,ta “lüks” dergisinde yayımlandı. O, 30 yıllık portre sanat ve resim  yaparak profesyonel bir tecrübeye sahiptir. Onun Tabloları ABD, Rusya, Yeni Zelanda ve Kanada’da özel koleksiyonlarda bulunmaktadır. Onun Tablolarından birine sahip olmak istiyorsanız Lütfen Web Portalini ziyaret edin!

tamara-geddes3

tamara-geddes1

tamara-geddes2

Link

Araştırma/Forschung/Research: Yakup Icik

ICIK Yakup hakkında

O, Güzel Sanatlar, Dünya Edebiyatı ve Veciz Sözlere ilgi duyar.
Bu yazı Biyografi, Görsel Sanatlar, İnternet Dünyası, internet hizmetleri, Resim galerileri, Resimli anlatım, Ressam, Ressamlar, Sevdiğim şeyler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Ressam Tamara Geddes için 3 cevap

  1. selçuk KILIÇ der ki:

    Harika otesi, cok tesekkurler hocam..

  2. icik yakup der ki:

    selcukcugum bundan böyle hafta da ya da iki haftada bir uluslararasi ressamlar ve tablolarindan öreneklerle ve türk ressamlarda dahil ücer resim ve özgecmisleri ile burada olacagim. web portallerimde ve bloglarimda 3-4 bin(tam saymadim) civarinda ressam 50,000 üzerinde yagliboya, karakalem, pastel, dijital vb..tablolar bulunmakta…

Bir Cevap Yazın