Google + (plus) artık herkese açık!

Son dönemde davetiyeli sistem ile üye alımına izin veren ve kapılarını kısıtlı bir kullanıcı kitlesine açan google plus hizmeti, beta ve davetiyeli olmasına rağmen kısa sürede hızla büyüdü, yayıldı ve ciddi anlamda facebook’un rakibi oldu. Geçmeyede kararlı görünüyor..

Google + (plus) artık herkese açık!

Google + (plus) artık herkese açık!

Bugün farkettimki google plus davetiye işini kenara bırakarak üyelik alımını herkese açmış durumda. Bu iyi bir bakıma, beta seviyesinden çıkmış ve bu piyasada bundan sonra bende varım dercesine açıldı sonsuz okyanuslara :)

Bundan sonra zaman ne getirir bilinmez, ama ciddi anlamda kendini bu sektörde kanıtlama peşinde google. Google plus ile hızlı davrandı diğer rakiplerine göre, eski seo nun geri gelmesi sanırım googleye doping etkisi yaratmış.

Davetiye bekleyen arkadaşlara gözünüz aydın diyorum ve google plus hesabınız yoksa şimdiden bir tane ayırtın kendinize. Eğer çevreleriniz boş ise, üzülmeyin, sizi izleyenlerim listesine hemen alırım :) beni bulmanız yeterli :)

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Faydalı Bilgiler, Güncel Haberler, Günlük hayat, İnternet Dünyası, Internet Teknolojileri, Web Site Tanıtımları kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın