Dünya kupası 2014 Brazilya başlıyor – #WorldCup #Brazil2014

Günlerden büyük gün, bütün dünya katılanıda katılmayanıda Dünya kupası maçlarını büyük bir heycanla bekliyor. bunların en başında tabikide ben :) İlk maç brazilya ve Hırvatistan arasında saat 22:00 da başlayacak ve böylece tarihi bir futbol şölenine daha tanıklık edeceğiz. Bende buna özel piclect.com da kendi hashtaglarım ile bu tarihi olaya ait ne kadar resim var ise hesabımda toplayacağım. İlgilenen arkadaşlar koleksiyonumu takip edebilirler, yada kendileride bu alanda kendi arşivlerini oluturabilirler.

Koleksiyonum ve dunya kupasi resim arsivim: World cup 2014

Dünya kupası ile ilgili resim yükleyecek arkadaşlar açıklama yada başlıkda bu hastagları kullanırsa arşivlerimizi daha da büyütmemiz ve bulunması açısından kolay olacaktır: #WorldCup #Brazil2014

Eklenen 2014 dünya kupası resimleri için bu sayfalara göz atabilirsiniz. Editörlerimiz ve ben yüklenen resimleri kategorize ediyoruz, bu konuda arşivimiz herdaim kaliteli olacaktır..

#WorldCup #Brazil2014

Kupada yer alacak ülkeler ve futbolculara ait resimleri aşağıda listeliyorum:

Spain World cup 2014 HD Photos #WorldCup #Brazil2014

Germany 2014 FIFA World cup team #WorldCup #Brazil2014

Portugal Football Team Photo for world cup

Argentina 2014 FIFA World Cup Team

Brazil World Cup Team Photo of 2014

World Cup 2014 Team photo of England

Team Photo of Netherlands for 2014 FIFA World Cup

Italy National Football team for world cup

France Team Photo World Cup

Belgium National Team For world cup 2014

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Dünya kupası 2014, Wallpapers resimleri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Dünya kupası 2014 Brazilya başlıyor – #WorldCup #Brazil2014 için 3 cevap

  1. Medcezir der ki:

    Nihayet Sambalı bir açılış yapıldı. Bizim de orda olmamız şarttı en çok buna üzülüyorum. Dünya kupası bizim hakkımızdı!

  2. selçuk KILIÇ der ki:

    Dunya kupasi 2014 ilk karsilasmasi brezilya – Hirvatistan macinin sonucu: Brezilya 3 (neymar(2), oscar), hirvatistan 1 (marcelo (kendi galesine)

Bir Cevap Yazın