Kategoriler
Bilgisayar Teknolojileri Günlük hayat

Yeni aşkım: Apple ipad 2

Olmaz böyle birşey ya resmen aşık oldum. Daha önce ipad2 yi deneme şansım olmamıştı ama fazla zamanım olmadığından biraz bakıp geçmiştim. Bugün ciddi anlamda uzun süreli test etme şansım oldu. Her yönüyle hayran kaldığımı söyleyebilirim. Çok hızlı, özellikle grafik konusunda çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. İlk işim safari web tarayıcısını açarak makaleci.com’a girmek oldu. İnanın makaleci.com u ipad 2 de gezmeniz gerek. ipad2 ye nasıl aşık olduysam makaleciyi gördüğümde içimdeki aşk alevleniverdi tekrar. ipad2 harikasın, makaleci sende öyle :)

Eğer imkanınız olursa, almanıza gerek yok test etmenizde yeterli olacaktır, şuanda aklımdan çıkaramıyorum, imkanım olsa alıvereceğim ki bunun olmasını sabırsızlıkla bekliyorum.Araştırmalarım sonucu 400 eurodan fiyatının başladığını öğrendim, yanında bir çok aksesuarda geliyor, tabi bunların çoğu ücretli :) Dengi sistemleri denemedim ama deneme şansım olursa bir karşılaştırma yapmaya çalışacağım. Yinede ipad 2 den iyi bir şey görebileceğimi zannetmiyorum. Yakında masaüstü bigisayarımı bırakıp topyekün ipad2 ye taşınırsam şaşırmayın :)

Onunla internete girmekte, oyun oynamakda, film izlemekte çok zevkli, bir çok arabirimi var bu sayede 2. cihazlara bağlayabiliyorsunuz. En sevdiğim özelliklerinden biriside ekranı istediğiniz şekilde tutun yada çevirin içerisindekiler ona göre kendini yönlendiriyor ve ayarlıyor, el ile kontrol harika ötesi, sürükleme yöntemi ile kolayca ekranda yer değiştirebiliyorsunuz.

Almayı düşünüyor yada çelişki içinde iseniz bence boş yere kendinizi üzmenin alemi yok. İmkanınız varken gidin onu alın. Tabi dengi sistemleri önce test edin, hankisi size yakın geliyorsa alın, şuanda yeni nesil bilgisayarlar ipad ler arkadaşlar, bu konuda bir yazı paylaşacağım yakında yeni neslin bilgisayarları gerçekten ipad ler :)

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.