Yılbaşını Eğlenceli Geçirmek İçin Neler Yapmalı? 11

2018 yılına girmeye sayılı günler kaldı. Yeni yıla girerken eğlenerek ve mutlu bir şekilde girmek katılacağınız etkinlikler ile çok kolay olacak.

Aralık ayı ile etkisini iyice arttıran soğuklar yeni yıla karlarla güzel bir şekilde girmemizi sağlayacak. Bu sene yılbaşı kutlamaları kar eşliğinde yapılacak. Yurt dışına çıkamayacaklar için yılbaşında nasıl eğlenilir konularını derledik. Arkadaşlarınız ve aileniz ile dışarıya çıkmadan güzel bir şekilde yeni yıl kutlamaları yapabilirsiniz. Eğlenceli oyunlar eşliğinde yeni yıl partilerini kendi aranızda yapmak sizin için daha güzel anlar yaşamanıza neden olacaktır. Yılbaşını eğlenceli geçirmek için neler yapmalı;

1) Ev Partileri

Aile ve arkadaşlar arasında düzenleyeceğiniz çılgın ev partileri ile eğlencenin doruklarına ulaşabilirsiniz. Ortam süslemesi ve eğer kullanıyorsanız içkiler ile partilerde doyasıya arkadaşlarınızla ile eğlenebilirsiniz. Ev partileri klasik olsa da doğru kişiler ile yapıldığında çoğu eğlenceden daha keyifli olmaktadır.

Ev Partileri-1
Ev Partileri-2

2) Hediye Çekilişleri ve Tombala Oyunu

Yılbaşını daha sessiz sakin ve klasik bir eğlence ile geçirmek isteyenler hediye çekilişleri yapabilir, tombala gibi oyunlar oynayabilir. Sayıca fazlaysanız hediye çekişleri yaparak tahmin oyunları düzenleyebilirsiniz. Ayrıca geleneksel eğlence sevenler yılların eskitemediği tombala oyunu ile yılbaşı gecesi güzel vakit geçirebilir.

Hediye Çekilişleri ve Tombala Oyunu-1
Hediye Çekilişleri ve Tombala Oyunu-2

3) İçki Yarışmaları

İçki içmeyi seviyor ve sizin gibi arkadaşlarınız var ise içki yarışmaları tam size göre! Kendi evinizde veya bir mekanda içki yarışmaları düzenleyerek eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Yarışma sonunda kaybedene yaratıcı bir ceza vermek yılbaşı gecesini oldukça eğlenceli ve unutulmaz bir gece yapacaktır.

İçki Yarışmaları-1
İçki Yarışmaları-2

4) Bedava Şehir Etkinlikleri

Mekanlara gidip fazla para vermek istemiyorsanız her şehrin düzenlediği bedava yılbaşı etkinliklerine katılarak eğlenebilirsiniz. Şehir etkinliklerinde genelde ünlü şarkıcılar yer alır ve bir takım hediyeli oyunlar oynanır. Fakat kalabalık fazla olduğu için özellikle büyük şehirlerde bu eğlenceler bazen kötü anlar yaşamanıza neden olabilir. Bu yüzden oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir.

Bedava Şehir Etkinlikleri-1
Bedava Şehir Etkinlikleri-2

5) Televizyon Programları

Yılbaşını pek kutlamak istemeyen kişiler için televizyon programları yardıma koşuyor. Yılbaşı geceleri genellikle televizyon kanallarında özel programlar yer almaktadır. Gecenizi bu programları aileniz ve dostlarınızla izleyerek sakin bir şekilde geçirip eğlenebilirsiniz.

Televizyon-programlari-1
Televizyon-programlari-2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.