BU sadece bir kişinin düşünceleri değil bir çok aynı durumda olan,sömürülen ,hakları elilnden alınmaya çalışılanları temsil eden bir ihtarname.
İsminde adalet olan bir parti nasıl oldu da 11 senede bu hale geldi.her yerde bir dönüşüm çalışmaları yani kadrolaşma heryerde bir adam kayırmalar ve kendinden olmayana hayat hakkı tanımamak.
Gelmişsin bana Hz.Ömer adaleti diyorsun bırakın bu yalanları siz kim Hz.Ömerin adaleti kim? yeri gelince Mısır halkını gözetişiniz yeri gelince Suriye halkını gözetirsiniz ama kendi halkını gözetmezsin pardon pardon kendi halkından sadece senden olanları gözetirsin.
Bir 28 yaşında üniversite mezunu genç iş dahi bulamazken; bütün hayali sadece annesinin isteği olan devlet memuru olamazken senin 28 yaşındaki oğlun gemicikler alıp şirketler kuruyorsa bana adaletten bahsetme.
Akşam yattığında rahat uyuyorsun demi, uyu uyu… uyu hesabı mutlaka sorulacak yanlış anlama ben sormayacağım zaten soramam ki ben aciz sıradan bir kulum gerçek hesap sorucu olan Allah soracak.
Senden ve senin gibilerden hakkımı ALACACAĞIM
(yazıda kusurlarım varsa affola…)

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.