Ana Sayfa Genel Konular FAZLA AÇILMAYIN YOKSA…

FAZLA AÇILMAYIN YOKSA…

1

Evet…

Fazla ileri gitmeyin yoksa giden her şehidin arkasından ayğlayanların gözyaşlarında boğulacaksınız. O gözyaşları öyle bir deryadır ki, ne kadar yüzme bilirseniz bilin açıldıkça batacaksınız. Herkesin kolları gücünün yettiğince yüzdürür, bu derya Oğuz Kağan’dan beri sonsuzdur.

Evet…

Yüzebilir misiniz bu deryada?

Onurunuz elveriyor mu bebek katillerinin vekilleri ile muhatap olmaya? Elveriyorsa bir sorun yok, biz alışığız onur yoksunlarına.

Geçen, açılımın partisinde gençlik kolları başkanı ile görüştüm. Açılımı tartıştık, bana Müslüman Müslüman ile savaşırsa şehit mi olur dedi!

Bunu diyen kişi, malum kesimin genel zihniyetidir. Müslüman dediğide, Marksist-Leninist terör örgütü üyeleridir!

İslam’da, Müslüman ile Müslümanın çatışması, haklılığa bağlı sonuçlar doğurur. Haklı olan şehit, haksız olan kafirdir. İslam’da apaçık böyledir. Dediğim gibi, Müslüman da değildir zaten terör örgütü.

Bir Milletvekili’de, teröristbaşının muhatap alınabileceğini, bunu demokrasi uğruna yaptığını söyledi!

Söylesin.

Millet, uyanıyor. Emin olunuz, açılım AKP’ye oy kaybettirecektir. Daha şimdiden, tepkileri ölçtüğüm kadarı ile-ki AKP kesimleri yoğunlukta- açılım ters etki yaptı.

Yani bir hükümet daha bu kadar oy almış iken, kendi kuyusunu kazdı, kazıyor.

Bir azınlığa Türkçe öğretmek yerine ona kendi dili başta olmak üzere taviz verilir ise, Üniter Devlet yapısı ağır hasar görür.

Bu Kürt sorunu dedikleri, 3 aşamadır. İlk aşamada,

" Her Kürt dilini konuşmalıdır, hakkıdır. Ayrı Devlet istemiyoruz. "

İkinci aşamada,

" Biz, diğer unsurlardan farklıyız, kendi dilini konuşan insanlar olarak özerklik istiyoruz. "

Üçüncü aşamada olacaklar ise, Devlet isteyen ve bunu her batı ülkesinde dile getiren özerk yönetimin yöneticileri ile Türkiye karşılaşacak.

Emin olun, bu açılımın en önemli olan kısmı 17.000 cinayet kısmıdır. Fail-i Meçhul olan kimselerin yaptığı iş sorgulanmadan savunan kişilerin bana onların cesedini bul Devlet’te ceza ödesin demesine haklılık vermek, ihanetin göstergesidir.

Üniter Devlet’te farklılıklar yaratmak, diğer unsurları da Kürtler ile aynı isteklere yöneltmek hiç şüphe yoktur ki farkında olunulsun yada olunmasın ihanettir!

Her zaman derim, yaptığı iş meçhul olanın Fail’i de meçhul olur. 17.000 kişinin içerisinde, Türkiye’nin en büyük uyuşturucu kaçakçısı olan ve PKK’yı çekinmeden finanse eden Behçet Cantürk yok mu?

Şimdi Devlet, bu kadar sorunun içerisinde bu hainin mi failini arayacak?

Terör örgütü ile hiçbir şekilde alakasını kesmeyen, onlardan olduğu söylenilmesine gerek bile olmayan kimseleri meclise sokup adını demokrasi koyanların Türkiye’yi getirdiği nokta, tehlike yüklüdür.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.