Otuzlu Yaşların Özel ve Güzel Olduğunu Gösteren Nedenler 3

Çoğu kişi otuzlu yaşlara girdiğinde kendini yaşlanmış ister. Fakat her yaşın kendine özel ve güzel nedenleri, durumları, heyecanları vardır. 

Çoğu kişi 18 yaşına girdikten sonra kendini bir birey, bir genç olarak görür. Fakat bu zamanlar 30’lu yaşlara ayak basınca yerini yaşlanıyorum, yolun yarısına geldim gibi düşüncelere bırakır. Genellikle kadınlar otuzlu yaşlarda olduklarını söylemekten çekinirler. Çünkü otuzlu yaşlar denilince kadınlarda yaşlılık hissi ,kırışıklık, sarkmalar gibi sorunlar ortaya çıkar. Kadınlar bu problemleri görmezden gelmek ve yaşlı hissetmemek için çoğu zaman 29 yaşında kalmayı yeğler. Aslında otuzlu yaşların da kendine has ve özel nedenleri, anları, mutlulukları vardır. Otuzlu yaşlara girince gençliğinizin bittiğini düşünüyorsanız aslında yanılıyorsunuz. Otuzlu yaşların özel ve güzel olduğunu gösteren nedenler;

Gençliğiniz ve Güzelliğiniz Henüz Bitmedi

Aslında otuzlu yaşlar kilo, güzellik, gençlik, fiziki hatların oturduğu ve tamamen şekillendiği yaşlardır. Otuzlu yaşlarda olan kadınlar genellikle daha güzel, daha ağır başlı görünmektedir. Sürekli bakım yapıyorsanız ve kendinize dikkat ediyorsanız deyim yerinde ise yıllanmış şarap misali giderek genç görüneceksiniz. Aslında kadınlarda otuzlu yaşlarda sarkmalar, kırışıklıklar meydana gelir. Erkeklerde ise göbek, saç dökülmesi gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Genel belirtiler olarak görülse de bunları engellemek tamamen kişinin kendi elindedir. Engellenmese bile unutmamalıyız ki her yaşın bir güzelliği var ve her zaman en güzel çağınızdasınız.

Gençliğiniz ve Güzelliğiniz Henüz Bitmedi

İlişkiler ve Sevgi Daha Anlamlı

Genç yaşlarda özellikle yirmili yaşlarda aşk, sevgi, ilişki durumları genellikle zaman geçirmek, zevk veya gönül eğlendirmek üzerine kurulu olduğu için pamuk ipliğine bağlıdır. Yaş ilerledikçe sevgi, saygı, ilişki daha anlamlı hale gelir. Etrafınızda sizi seven, yaptıklarınıza saygı duyan kısacası sizinle zaman geçirmekten keyif alan bir insan olması otuzlu yaşların en güzel mutlulukları arasında yer almaktadır. Gençlik yıllarında çabuk sinirlenme, silip atma, değer vermeme, kalp kırma durumları ilişkilerde daha çok yaşanır. Fakat otuzlu yıllarda daha anlayışlı, saygılı, kaybetmekten korkan, değer veren bir sevgiye sahip olursunuz. Gençliğinizde edindiğiniz tecrübeleri otuzlu yaşlarda kullanıp ilişkilerinizde daha ciddi olmanın mutluluğunu ve tadını yakalarsınız. Ölmek, kaybetmek, yalnız kalmak duyguları sizin için daha anlamlı hale gelir ve hayatınızdaki kişiye sımsıkı tutunursunuz.

İlişkiler ve Sevgi Daha Anlamlı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.