Kombininizi Trençkot İle Tamamlayın 1

Sonbahar aylarının vazgeçilmez giysisi trençkotlar genellikle krem renginde ve kemik renginde olmaktadır.Her kombine ve her renge uyum sağlayan trençkotların kullanımında ayakkabı türleri fark etmemektedir. Kişi ister spor ayakkabı ile ister topuklu ayakkabı ile isterse bot ve çizme ile de kombinini tamamlayabilir. Bu nedenle hem soğuklardan korunmak için hem de tarz bir görüntü yakalamak için trençkot tercih edilmelidir. Kadın erkek ayırt etmeksizin her iki cinsiyetin de severek kullandığı trençkotlar kemerli ya da ipli olarak kullanılabilir. Kemerli kullanımda farklı, ipli kullanımında farklı bir hava yakalanacaktır. Bunun dışında aksesuar olarak kalın şallar kullanıldığında oldukça havalı bir görünüm yakalanacaktır. Zaten trençkotların renkleri basit ve sade olduğu için her renge uyum sağlayacaktır. Trençkotlarda krem ve kemik rengi dışında siyah, bordo başta olmak üzere pek çok farklı rengi de bulunmaktadır.

erkekler-icin-sonbahard-a-trenckot-modasi-men-trench-coat-fashion-4

Erkeklerin trençkot kullanımında postal botları ayakkabı olarak tercih etmesi de oldukça güzel bir uyum yaratacaktır ve denenmesi tavsiye edilir. Bunun dışında boyunluk takılarak trençkotların tamamlanması daha sıcak ve tarz bir görüntü için kişiye yardımcı olacaktır.

2c5bb446a9bb5a1bd85f7a3742035b4f550

Kadınlar için trençkot kullanımında ise spor ayakabılar ve bilek boy pantolonlar kalın şalların boyun etrafına sarılması ile oldukça güzel bir uyum yakalanacaktır. Çanta tercihinde ise kesinlikle büyük çantalar trençkotlara çok yakışmaktadır. Yüksek bel pantolon ve kısa kazaklar da trençkotlar için oldukça uygundur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.