Kış Aylarında Kadife Kombinler 6

Her insanın kullanmaktan hoşlanmadığı kumaş türü olan kadife parçalar, özellikle sonbahar ve kış aylarında kullanılmaktadır. Kumaş türünü sevmeyen kitle olduğu gibi, seven ve kullanmaktan çok hoşlanan kitlede oldukça geniştir. Kullanımında genellikle elbise ya da etekler tercih edilirken, ayakkabı seçimlerinde rugan modeller tercih edilir. Kadife kumaş yapısı ile süet ayakkabı modelleri kişinin görünümünün tamamen bozulmasına neden olacağından kullanımı önerilmemektedir.

2016 yılında kadife kumaşlar tekrardan kullanıma açık trendler arasında yer aldığından kesinlikle değerlendirilmesi gerekmektedir. Kadınların kullanımına uygun olduğu gibi erkeklerin kullanımı için de uygun parçalar bulunmaktadır.

Kadife kombinlerden örnekler;

kadife-yesil-mini-etek

– Yeşil mini ve kadife kumaşla tasarlanmış pileli etek kesinlikle tüm vücut tipleri için uygun olacaktır.

kadife-kombinleri-3

– Ceket seçimlerinde yine kadife tercihinde bulunan kişilerin hem soğuk günler için hem de özel günler için doğru seçimi yaptığı söylenebilir.

elizabeth-olsen-velvet-street-style

– Tamamen takım elbise şeklinde kullanılan kombinler hem iş kıyafeti hem de davet kıyafeti olarak kullanılabilir.

37200

– Kadife şortlar da yaz- kış kullanımı mümkün olan özel kombinler arasında yer almaktadır. Kullanılması da sıklıkla önerilmektedir.

kadife-ceket-kombinleri

– Sadece ceket olarak kullanılan ve kullanılacak pantolonu dikkatli seçen kişiler üzerinde kadife çok daha farklı ve havalı duracaktır.

kahverengi-kadife-pantolon-kombini

– Kış aylarında pantolon olarak kullanılacak en doğru kumaş parçalarından biri de yine kadifeler olacaktır.

bordo-rengi-blazer-ceket-802x1024

– Erkekler arasında en çok kullanılan renklerden olan bordo, kış aylarında da kadife parçalar için en doğru renklerden biri olmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.