Orta Boy Saç Kesimleri 7

Uzun saçlarından sıkılan ama saçlarını kısa kestirmek istemeyenler için çok güzel saç modelleri var, fark ettiniz mi? Bu modelleri en kısa sürede hayata geçirmek için sabırsızlanacaksınız. Yüz tipiniz, yüz şekliniz ya da saç renginiz ne olursa olsun herkese yakışan orta boy saç kesimlerinin en güzel yanı da, istenildiği gibi kullanılabilir olmasıdır. İster açık bırakılsın, ister toplanılsın her şekilde güzel duran en güzel ara boy kesimleri olarak gösterilebilir. Fakat her ara boy saç kesimi de kullanmak mümkün değildir. Bu anlamda size yardımcı olmak adına orta boy saç kesimlerinden bazı modeller göstererek işinizi kolaylaştırabiliriz.

1- Kumral tonlarda saçlara sahip kişilerin kullanabileceği oldukça modern bir görünüme sahip olacağı modellerden ilki kesinlikle hafif kat verilmiş orta boy saç kesimleridir.

ortaboysacmodelleri-6

2- Daha düz kesimlerden hoşlanan kişiler için de elbette ki orta boy saç modelleri gösterebilmek mümkün. Örnekteki modelin saç kesimi her renk saç için uygun duracaktır.

yuz-sekline-gore-orta-boy-sac-modelleri

3- Sarışın kişilerin tercih edebileceği ve gayet kolay bir şekilde dalgalı olarak da kullanabileceği modellerden biri de örnekteki gibi gösterilebilir.

orta-boy-dalgali-sac

4- Peki ya daha düz ve küt saçlardan hoşlananlar hangi modelleri tercih etmeli? Cevabı kesinlikle pembe rujlu model veriyor. :)

p1934a9e241b331vbd1e5t1u571eu94

5- Hem kahküllü, hem sarı saçlı hem de saçları orta boy bir imaja sahip olmak isterseniz, kesinlikle kuaförünüze aşağıdaki fotoğrafı gösterin.

26581634

6- Son olarak koyu saç rengi kullanan kişiler için de orta boy saç kesim modelimiz bulunmakta elbette…

orta_boy_saclar_icin_sac_modelleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.