Yeni Moda Diz Altı Elbiseler 5

2016 yılında pek çok ünlünün diz altı elbiseler giyerek hazırladığı kombinleri sayesinde trend olan ve kısa boylu kişilerde kesinlikle iyi durmayan elbiselerin farklı olarak tasarlanmış modelleri vardır. Bazı elbiselerin üst bölümü vücudu sararken, bazı elbiseler salaş model olarak hazırlanır. Bacağın çok az bir kısmının görünmesi de elbisede daha farklı bir hava yaratır. Özellikle siyah ve etekleri uçuş uçuş olan elbiseler 2016 yılında pek çok kişinin vazgeçilmez parçası olmuş durumdadır…

elbise_model_20131115_1347325485

Uzun kollu ve diz altı elbiseler için ayakkabı seçimleri oldukça kolaydır. Daha çok kışlık olarak hazırlanmış kırmızı diz altı elbise ve leopar desenli ayakkabı kombini hem özel davetlere katılmak için hem de iş toplantılarında tercih etmek için güzel bir seçim olacaktır.

asos-black-lace-trim-prom-scuba-midi-dress-product-3-452773079-normal

Kombinlenmesi en kolay ve gün içerisinde kişiyi en rahat ettirecek elbise modeli siyah midi boy kloş elbiselerdir. Elbisenin alt bölmesinin daha kabarık ve uçuş uçuş olması kişiye farklı bir hava katar ve ayakkabı seçimlerinde inanılmaz bir kolaylık sağlar. Çünkü siyah diz altı elbiselere istenirse spor ayakkabılar istenirse de topuklu ayakkabılar tercih edebilir. Ayrıca kırmızı elbisede yaşanan kolaylık gibi, kişi isterse günlük hayatta kombinleyebileceği siyah diz altı elbiseyi, gece konseptine de rahatlıkla uyarlayabilmektedir.

midi

Mor tonlarındaki diz altı elbise modelleri özellikle sarı saçlı bayanlara oldukça yakışmaktadır. Yine her diz altı elbise modeli gibi bu model de kişinin zevkine göre kombinlenebilir. Yalnızca, siyah dışında diğer renklerdeki elbiseler de ayakkabı rengine özellikle dikkat edilmelidir. Çünkü seçilecek yanlış bir ayakkabı elbiseyi tamamen kötü bir görüntüye sokabilir.

2925

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.