Sonbaharın gelmesi ile birlikte fular kullanımı da arttı. Stilinizi canlandırmak için yaratıcı fular kullanma şekillerini derledik. 

Kadınların çoğunun mutlaka dolabında yer alan bir parça olan fularlar ile etkili stiller oluşturulabilir. Sadece boyuna takılan fularları alışılmışın dışında yerlerde kullanarak tarz bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bu sene fularların vitrinlerde yeri ve kullanım şekilleri ilham verici bir şekilde yapıldı. Klasik veya spor görünüme renk katacak olan fularlar sonbaharın kasvetli havasını da bir nebze olsun ortadan kaldırabilecek. Aşağıda yer alan fular kullanma şekillerini kendi tarzınız üzerinde uygulayarak görünümünüzde farklar yaratabilirsiniz.

Yaratıcı Fular Kullanma Şekilleri

Boyunda Kullanımı

Fularlar genelde boyunda kullanılır. Fakat bağlama şekli sizin tarzınızı ortaya çıkarır. Fuları boynunuza bağlarken alışılmışın dışında bağlamanız fark edilmenizi sağlayacaktır. Fular kullanırken dekolte bir bluz veya gömlek giymeye özen gösterin. Fuların ortaya çıkması için boynunuzun açıkta olması gerekir. Özellikle gerdan kısmı fular ile birlikte daha fazla ön plana çıkar. Fular kapalı veya boğazlı kazaklar ile kullanılmaması gereken bir parçadır.

Kemerde Kullanımı

Fuların en zarif ve modern kullanım yeri kemer kısmıdır. Kot veya normal pantolonlarınızın kemer deliklerine fularınızı bağlayıp modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Son zamanlarda yükselen bir trend olan pantolona kemer yerine fular bağlama sade bir tarzı olanları göz önüne çıkarıyor.

Saçta Kullanımı

Dolgun saçlarınız var ise mutlaka fuları saçınızda kullanmanızı tavsiye ederiz. Şık ve naif bir görünüm ortaya çıkaran saçta fular kullanımı özellikle sokak stilinde fark yaratmanızı sağlayacaktır.  At kuyruğu ve farklı örgü modelleri ile saçlarınızda fularlı kullanabilirsiniz. Eğer saçınız ombre gibi hareketli renklere sahip ise daha sade ve düz fularları seçmenizi öneririz. Saç renginiz düz bir renk ise renkli desenlere sahip fularla sizin için iyi seçimler olacaktır.

Çantada Kullanımı

Çantalarınızın kulplarına veya askı kısımlarına bağlayacağınız fularlar ile şık bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Gün içerisinde sürekli olarak çantanız yanınızda duracak ise bağladığınız fularlar dikkat çekecektir. Çantanızın rengi ile uyumlu fular seçmeye özen göstermelisiniz. Alakasız çanta ve fular desenleri şık bir görünüm yerine ortaya kötü bir görüntü çıkarabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.