Ünlülerin Sokak Stilleri 11

Çok sevilen Türk ünlülerin sokak stillerinin nasıl olduğunu hiç merak ettiniz mi? Onların her zaman şık kıyafetler içinde sahnede, davette olamayacağını elbette biliyoruz. Bu insanlar; elbiseler, abiyeler dışında ne giyiyorlar, sokaklarda nasıl geziyorlar?

1- Serenay Sarıkaya

Hem sesi hem de güzelliğiyle ön planda olan Serenay Sarıkaya, sokak stili anlamında da şıklığından ödün vermiyor ve her zaman çok güzel görünüyor…

PARIS, FRANCE - FEBRUARY 27:  Ece Sukan seen outside the Balmain show on February 27, 2014 in Paris, France.  (Photo by Timur Emek/Getty Images)
PARIS, FRANCE – FEBRUARY 27: Ece Sukan seen outside the Balmain show on February 27, 2014 in Paris, France. (Photo by Timur Emek/Getty Images)

2- Burcu Esmersoy

Türkiye’nin en güzel kadınlarından olan Burcu Esmersoy’da; sunuculukta ki başarısı ve güzel görünümü dışında sokaklarda da çok şık görünüyor.

burcu esmersoy sokak stili tarzı

3- Gamze Özçelik

Epeydir televizyonlarda görünmeyen Gamze Özçelik’de sokak stili anlamında rahatlığını düşünen tarz kadınlardan biri…

gamze-1-1

4- İrem Derici

Esprili kişiliği ve sempatikliğini sokak stiline yansıtmış güzel sesli İrem Derici’de oldukça hoş bir tarza sahip…

İrem-Derici-Beyaz-Foto

5- Demet Akalın

Pop müziğin kraliçesi olarak bilinen Demet Akalın, sahne dışında ki günlük hayatında makyaj yapmamayı ve rahat olmayı tercih ediyor.

demet

6- Buse Terim

Fatih Terim’in güzel ve modacı kızı Buse Terim, zaten bu alanla ilgili olduğu için sokak stilinde başarısız olması imkansız…

buse-terim-b-110331PD

7- Gülşen

Yakında bir erkek çocuk sahibi olacak Gülşen’in sokakta ki stili oldukça şık, değil mi?

56fd0a62e37a3

8- Tülin Şahin

Şu sıralar bir televizyon programı hazırlayıp sunan ünlü mankenin sokaklarda stil sahibi olması yönüyle gençlere öğretecek çok şeyi var.

Tülin-Şahin-Sokak-Stili

9- Sıla Gençoğlu

Güzel sesli, dünyalar tatlısı dobra kadın Sıla’da şık bir davete giderken kendini tam olarak yansıtmayı başarabilen ender kadınlardan, ayrıca çok güzel görünüyor…

image-11439

10- Gülben Ergen

3 çocuğu olmasına rağmen fiziğini koruyan Gülben Ergen’de, ne olursa olsun giyimine dikkat eden şık ünlüler kervanında yer alıyor…

gulben-ergen-sokak-modasi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.