Bu Kış Hangi Botlar,Çizmeler Moda? 8

2016’nın sonbahar aylarına yavaşça giriş yapılmaya başlandıktan sonra sırada, pek çok kişinin bayıldığı; pek çok kişinin ise nefret ettiği aylara yani kış mevsimine giriş yapacağız. Kışlık giysilerin yavaş yavaş mağazalarda yerini almaya başlaması ile de önceden kışlık alışverişlerini yapacaklara birkaç öneri sunmak istedik. Özellikle ayakkabı alışverişinde kişilerin tercih etmesi gereken ve çok şık duran botlar, her kadının giyemediği çizmeler gibi örnekler sunarak alışverişinizde yardımcı olmaya çalışacağız. Umarız, tüm çizmeler tüm kadınların bacak kalınlığı düşünülerek yapılır artık!

1- Son birkaç yıldır sıkça gördüğümüz yarım botları 2016 kış aylarında da göreceğiz!

topshop-ankle-boots-kislik-bot-shukineshu-moda-stil-trend-4

2- Kovboy botları da bu yıl sonbahar aylarında giyilmeye başlayan çok sıkça tercih edilecek bot modellerinden biri olacak, yine!

tumblr_inline_nxpw7r8lG81sz3v7l_1280

3- Kısa botlar her zaman modaydı, her zamanda moda olacak; giymeyen kaldı mı?

tumblr_inline_nxpw7qmRtB1sz3v7l_500

4- Kış aylarında özellikle zayıf bayanların bacaklarını kaplayan çizme modelleri de bu yıl yine oldukça popüler olacak. Hem topuklu, hem çizme daha ne olsun?

d35ebe5b997c377ab91

5- Kısa ama yine topuklu botları hemen hemen her yerde ve her kombinde kullanmak mümkün. Özellikle doğru renklerde bir bot bir kış mevsimini tek bir ayakkabıyla geçirtebilir insana…

kürk-yelekle-deri-pantolon-kombini

6- Sneakers’ların kışlık versiyonları bu yıl her zamankinden daha çok kullanılacak, çünkü çok güzeller ve çok şık duruyorlar. Her ayakkabılığa bir Sneakers!

tumblr_mdb5busqds1rhoq4ao1_1280

7- Elbette ki, hiçbir kışımızın onlarsız geçmediği gibi; 2016 kışının da onlarsız olmayacağı bir gerçek. UGG marka çizmeler… Hiç vazgeçmeyin olur mu?

af1ae7148f5375788f703e62ba1c20cd

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.