Gösterişli Sırt Dekolteleri 4

Hemen hemen her kadının tercih edebileceği bir dekolte bölgesi olan sırt, özellikle gece davetleri ve abiye kullanımı gerektiren özel günlerde sıklıkla kullanılır. Sırt dekoltesi, kişilerin kilosuna ya da ten renginin önemli olmadığı, tüm kıyafetler için şık bir görüntü yansıtabilen kıyafet özelliklerindendir. Gelinlik için de sırt dekolteleri mutlaka değerlendirilmelidir.

Sırt dekolteleri için seçilebilecek kıyafet veya özel günler;

1- Akşam Yemekleri

rosie1

Kesinlikle şık ve sade bir elbisenin sırtındaki dekolteden başka hiçbir şeye ihtiyacı olamaz. Hem yemek esnasında daha rahat hareket edebilmek hem de şık bir görünüm içerisinde olmak sırt dekoltesi ile sağlanabilir.

2- Gelinlikler

221404_oe99e

Eğer askılı ya da dantel detaylı gelinlik seçilmişse ve bir tarafında ekstra şık bir detay aranıyorsa, kesinlikle sırt bölgesinde dekolte oluşturmak iyi bir seçim olacaktır. Bu şekilde aşırı abartı bir görünümden de uzaklaşmış olunacaktır.

3- Triko ve Kazaklar

tommy-ton-shoots-spring-2012-ready-to-wear-101011-29

Kış aylarında giyilen triko ve kazaklar için de en doğru dekolte bölgesi sırt olacaktır. Bu dekoltenin boyu istenirse küçük bir alan, istenirse de boylu boyunca olabilir. Kimi zaman dekolteler tül detayı ile biraz daha kamufle edilebilir.

4- Günlük Elbiseler

sirt-dekolteli-abiye-modelleri-35

Gündelik yaşamda mevsim fark etmeksizin kullanılan elbiseler için de dekolte bölgesi sırt olabilir. Bazen pamuk elbiseler için kişiler kendi dekoltelerini kendileri keserek de oluşturabilir.

5- Mayolar

ayyildiz-25017-saks-sirt-dekolteli-mayo-9314-33-b

Yazın, plaj günlerinde mayo giymeyi tercih edenler için sırt bölgesinde dekolte oldukça güzel bir görünüm sunacaktır. Renk fark etmeksizin tüm mayolar için sırt dekoltesi geçerlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.