Yaz sezonun açılması ile birlikte düğün sezonu da açıldı. Yazın düğünlere katılacak için bu sezon hangi elbise modellerinin trend olduğunu içeriğimizden bulabilirsiniz.

Yaz aylarında havaların güzel olması ve tatil olması nedeniyle çoğu kişi evlilik planlarını bu zamanlarda gerçekleştirir. Hemen hemen hepimizin etrafında evlenen ve düğün yapan birileri mutlaka olur. Bu kişiler yakınlarımız ise düğünlerine giderken kıyafetlerimize özenmemiz gerekir. Düğünlerde kıyafet seçmek kadınlar için zorlu bir uğraştır. Hangi kıyafetin uygun olacağı, hangi kıyafetin modaya uygun olduğu, pişti olmamak için hangi kıyafeti tercih etmek gerektiği konusunda zorlanabiliriz. Sezonun trend kıyafetlerinden vücudunuza uygun olanları seçerek düğünlerde hem göz alıcı olabilirsiniz.

Düğüne Gidecekler İçin Kıyafet Önerileri

Beyaz Kıyafetler

Yaz düğünlerinde giyilebilecek en uygun renklerden biri olan beyaz renk kıyafetleri seçerken gelini gölgede bırakmayacak şekilde seçmeniz gerekir. Çok fazla abartılı, kabarık ve abiye tarzı beyaz kıyafetler seçmemeniz gerekiyor. Daha çok yazlık günlük gibi olan ve uçuş uçuş olan beyaz kıyafetleri seçebilirsiniz. Beyaz kıyafetlerinizi yazlık sandalet tarzı ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz. Saçlarınız ile bu kıyafetlerin üzerinde salaş örgü modelleri yaparak doğru görünüme ulaşabilirsiniz. Takı kısmında ise çok fazla abartıya kaçmamanız gerekiyor.

Beyaz Kıyafetler-1
Beyaz Kıyafetler-2
Beyaz Kıyafetler-3
Beyaz Kıyafetler-4
Beyaz Kıyafetler-5

Uçuş Uçuş Kıyafetler

Yaz düğünlerinde sezona uygun giyinmeniz gerekir. Yazın en sevilen ve trend olan elbiseleri uçuş uçuş olan ve ince kumaşlardan yapılmış kıyafetlerdir.Uzun olanlar bu sezon düğünlerde sıkça kullanılacağa benziyor. Uzun ve uçuş uçuş kıyafetler seçerken istediğiniz renkte seçebilirsiniz. Yaz renkleri olan açık mavi, pembe, mor ve sarı gibi renkler bu kıyafet modellerinde daha güzel durmaktadır. Fakat renk seçimi yaparken teninize uygun olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Uçuş Uçuş Kıyafetler-1
Uçuş Uçuş Kıyafetler-2
Uçuş Uçuş Kıyafetler-3
Uçuş Uçuş Kıyafetler-4
Uçuş Uçuş Kıyafetler-5

Çiçekli Kıyafetler

Yaz ayları deniline aklan çiçekli kıyafetler gelir. Rengarenk çiçek desenleri ile birleşmiş uzun veya kısa elbiseler hem günlük tarzda hem de düğün gibi özel davetlerde rahatlıkla giyilebilir. Bu sezon daha çok küçük çiçek desenli kıyafetler moda oldu. Çiçek desenli kıyafetleri seçerken çok fazla karışık ve abartılı olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Çiçek desenleri daha sade, içerisindeki renkler birbiri ile daha uyumlu elbiseler düğünler için uygun modeller olacaktır.

Çiçekli Kıyafetler-1
Çiçekli Kıyafetler-2
Çiçekli Kıyafetler-3
Çiçekli Kıyafetler-4
Çiçekli Kıyafetler-5

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.