2018 İlkbahar- Yaz Sezonu Günlük Elbise Modelleri 10

Bahar aylarının gelmesi ile birlikte ortaya çıkan ve açan çiçeklerin etkisi bu yıl günlük elbise modellerinde de etkisini gösterecek. Bu yıl ilkbahar-yaz sezonunda çiçekli günlük elbiseler trend olacak.

Kış aylarının gitmesi ile birlikte kıyafetlerde ki kasvetli havada gitmeye başladı. Renkli, çiçekli, desen desen kıyafetler vitrinlerdeki ve dolaplardaki yerini almaya başladı. İlkbahar- yaz sezonlarında hava daha sıcak olduğu için uçuş uçuş elbiseler, renk renk kıyafetler ve çiçek desenlerinin etkisi hakim olmaktadır. Genellikle çiçek desenleri hemen hemen her yıl sabit kalır fakat elbiselerde ki modeller değişir. Günlük elbise modellerinde abartıya kaçmadan sezonun trend elbiselerini giymeye özen gösterirseniz oldukça tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. 2018 İlkbahar- yaz sezonu günlük elbise modelleri;

Uzun Çiçekli Elbise Modelleri

Etek kısmı pileli ve fırfırlı olan çiçekli uzun elbise modellerini bu yıl sıkça sokak modasında göreceğiz. Bel kısmı oturan fakat etek kısmı daha  rahat bir kesim olan uzun elbise modellerini sandalet, spor ayakkabı ve terlikler kombin yapabilirsiniz. Modası hiç geçmeyen madonna yakaları yine bu sezon bluzlarda olduğu kadar elbiselerde de sıkça göreceğiz. Omuz kısmınıza güveniyorsanız bu sezon mutlaka çiçekli uzun madonna yaka elbiseleri tercih etmelisiniz.

Kısa Çiçekli Elbise Modelleri

Kısa elbiselerin tam sezonu diyebileceğimiz ilkbahar- yaz aylarında çiçekli modelleri tercih edebilirsiniz. Kısa çiçekli elbise modellerinde çok fazla dekolte vermeyecek kıyafetleri seçmelisiniz. Çiçekler kendi başına bir hareket olduğu için genellikle düz ve belli yerden dekolte verilmiş elbise modellerini seçmeniz doğru bir seçim olacaktır. Bu yıl düz kesim ve uzun kollu kısa elbise modelleri bahar aylarının trend parçası olacak diyebiliriz. Kol kısmı alta doğru daha geniş ve A kesim olarak bilinen günlük elbise modelleri hem rahatlık hem de şıklık açısından fark yaratacak. yılın çiçekli günlük elbise modellerinde dikkat etmeniz gereken nokta desenlerin çok fazla büyük olmaması ve karmaşık olmamasıdır. Büyük desenli çiçekler ve çok fazla karmaşık bir şekil tüm ilgiyi elbiseye çekecek siz içerisinde sönük kalacaksınızdır. Bu yüzden seçim yaparken desen konusuna dikkat etmelisiniz. Ayrıca teninize en uygun rengi bulup onu giymek sizi daha şık bir görünüme koyacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.