Ana Sayfa Moda ve Güzellik Kombin önerileri Doğum Günlerinde Tercih Edilebilecek 5 Kombin Önerisi

Doğum Günlerinde Tercih Edilebilecek 5 Kombin Önerisi

0
Doğum Günlerinde Tercih Edilebilecek 5 Kombin Önerisi

Kişilerin en özel günlerinden biri olan doğum günlerinde yapılacak kombinlere oldukça dikkat edilmelidir. Çünkü partinin en şık kişisinin doğum günü sahibi olması gerektiğinden bu kombinlerde rüküş olmak çoğu kadının başına gelmektedir, gelmeye devam edecektir. Kişilerin doğru kombin yapabilmeleri için öncelikle yaşlarını ve vücudunu iyice anlamaları gerekmektedir. Yaşı 18 olan bir genç kızın siyah ve kapalı, uzun elbiseler tercih etmesi onun 18 değil daha da büyük yaşlarda olduğunu gösterecektir. Aynı şekilde 45 yaşına girecek bir kadının genç kız elbiseleri tercih etmesi onun yaşını küçük göstermeyecek, aksine daha gülünç bir hale sokacaktır.

Bu nedenle doğum günlerinde yapılabilecek ve partinin en şık kişisi olmak için uygun 5 kombin önerilerinden ilki;

1- Tül eteklerin tercih edilmesi, doğum günü sahibinden başkasına yakışmayacağı için bu etekler, doğum günü sahibinin en şık kişisi olmak için doğru bir tercih olacaktır.

543cc03ae4b04b2b15ca3fda-original

2- Doğum günü partisinin akşam sadece bir yemek eşliğinde kutlanacak olması durumunda bayanların kesinlikle kalem etek tercih etmeleri gecenin en güzel imajını çizecektir. Makyajın daha belirgin yapılması fakat abartılmaması da yine doğum günü sahibi için önemli bir ipucu olarak değerlendirilebilir.

Kısa-Kazak-Kalem-Etek-Kombinleri

3- Bilek boy pantolonlar ve topuklu ayakkabılar sayesinde de oldukça şık bir görünüm elde edilebilir. Bu tür sade kıyafetlerde saç ve makyajın doğru şekilde yapılması büyük önem taşır. Doğum günü organizasyonunun dışarıda veya içeride olduğu kadar gece veya gündüz zaman belirlemesi de önemlidir.

stilrehberi_0011_3lu

4- Zamanlama olarak gece organizasyonunu tercih eden kişilerin abiye türünde elbiseler giymek istemesi normaldir. Fakat kutlanan doğum günü partisinin abartılı abiyeler giyilmesini gerektiren bir yanı olmadığından kişilerin bu durumu kesinlikle abartmamaları gerekmektedir. Zira doğum günü sahibi, gelen tüm davetlilerin yanında çok abartı bir görüntü de verebilir.

moda-rehberiniz-genc-kiz-abiye-modelleri-4762450

5- Gündüz veya akşam fark etmeksizin evde sade bir şekilde kutlanacak doğum günleri için de çok şık görünüm verecek kombin önerileri bulunmaktadır. Bu tür partilerde gelecek misafirlerin nasıl görüneceğini tahmin etmek önemlidir. Gelecek kişilerin çok sade ve günlük kıyafetler ile gelmesi doğum günü sahibinin de abartılı giyinmemesi gerektiğini gösterir. En sade ve basit şekilde oluşturulacak kombin ev partisi için daha uygun olacaktır.

yılbaşında ne giysem

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.