Sıcak havaların artması ile birlikte çoğu kişi kendini tatil yerlerine atmaya başladı. Kadınlar için bu yıl trend mayo ve bikiniler oldukça şık modellerden oluşuyor.

Kadınların yazın denize veya havuza girerken kullandıkları mayo, bikiniler modaya uygun olarak seçiliyor. Mayo ve bikini modelleri sezonun, yılın trendlerine göre değişiklik gösterebiliyor. Bu yıl trend mayo ve bikinilerde eski yıllara dönüş yaşanıyor diyebiliriz. Özellikle yüksek bel bikini altları trend olacağa benziyor. Sezonun yine ana deseni olan zebra ve çizgili kumaşlardan yapılmış mayo bikiniler popüler modeller arasında yer alıyor.

2018 Yılının Trend Mayo ve Bikini Modelleri

Yüksek Bel Modeller

Bikinilerde alt kısmı yüksek bel olan modeller 2018 yazının en sevilen modelleri arasına şimdiden girdi bile. Genellikle daha basenli kadınların tercih edebileceği yüksek bel modeller ortaya mükemmel bir görüntü çıkarıyor. Üst ve alt kısmı arada iplerle bağlanmış modeller de tercih edilebilir. Yüksek bel bikini altlarında kenar kısımları delikli veya üzeri süslemeli modeller oldukça şık duruyor. Sezonun bikini renkleri ise siyah ve beyaz oldu. Eğer üst kısmınız ince alt kısmınız daha kalın ise yüksek bel bikini modellerini tercih edebilirsiniz. Fakat alt kısmın koyu renk üst kısmın ise açık renk olmasına özen göstermeniz vücudunuzun daha orantılı görünmesini sağlayacaktır.

yüksek bel bikini modelleri-1
yüksek bel bikini modelleri-2
yüksek bel bikini modelleri-3
yüksek bel bikini modelleri-4
yüksek bel bikini modelleri-5
yüksek bel bikini modelleri-6
yüksek bel bikini modelleri-7

Zebra ve Çizgili Modeller

Bu sezon hemen hemen her kıyafette görülen çizgi modası bikini mayolarda da etkisi gösterecek. Özellikle alt kısmı çizgili olan bikini modelleri trend modeller arasında yer alıyor. Mayolarda ise kenar kısımları veya tamamen çizgili kumaşlardan yapılmış olanları tercih edebilirsiniz. Çizgili desenler ile neon renkler oldukça uyumlu durmaktadır. Alt kısmını çizgili üst kısmını ise renkli seçebileceğiniz bikini modelleri tüm dikkati üzerinize toplayacaktır.

Zebra ve Çizgili Modeller-1
Zebra ve Çizgili Modeller-2
Zebra ve Çizgili Modeller-3
Zebra ve Çizgili Modeller-4
Zebra ve Çizgili Modeller-5
Zebra ve Çizgili Modeller-6
Zebra ve Çizgili Modeller-7
Zebra ve Çizgili Modeller-8
Zebra ve Çizgili Modeller-9
Zebra ve Çizgili Modeller-10

Örgü Modeller

Yaz denilince akla gelen ilk şeylerden biri olan beyaz ve örgü kıyafetler mayo bikinilerde bohem etkisi yaratıyor. Üst kısmı yarım atlet şeklinde olan alt kısmı ise normal bikini altı şeklinde olan örgü modeller fresh bir görünümde olmanızı sağlayacaktır. Mayolarda ise orta kısımları yada üst kısımları örgü veya dantel olan modelleri seçebilirsiniz.

Örgü Modeller-1
Örgü Modeller-2
Örgü Modeller-3
Örgü Modeller-4
Örgü Modeller-5
Örgü Modeller-6
Örgü Modeller-7
Örgü Modeller-8
Örgü Modeller-9
Örgü Modeller-10

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.