Sonbaharın Koyu Renk Kombinleri 1

Havaların yavaş yavaş soğuması ile artık herkes kombinlerinde bir hırkaya ya da yağmurluğa yer vermektedir. Kısa kollu tişörtler, askılı bodyler ve bilek boy pantolonların hala kombinlemede kullanılıyor olması da sonbahar mevsiminin insanlara tanıdığı en güzel yanıdır.

kahverengi-yarim-cizme-ve-kombini

Sonbaharda her yıl olduğu gibi kahverengi ve karamel tonları sıklıkla kullanılmaktadır. Bu renkler hem doğaya uyum sağlamakta hem de soğuk havalar için daha uygun renkler olmaktadır. Genel olarak kahverengi montlar ya da ayakkabılar sonbahar aylarında vitrinde görülen esas modellerdendir.

file-kazak-modelleri

Sonbahar aylarında henüz atkı ya da bere takılmadığı için, daha ince hırkalar ve kot ceketler de bir zamana kadar büyük ölçüde iş görmektedir. Önemli olan kişinin üşümeden doğru trendi yakalayabilmesidir.

Beyaz ve limon sarısı gibi çok açık renklerin sonbahar aylarında kullanılması pek hoş bir görüntü oluşturmamaktadır. Beyaz rengin daha çok kazaklarda tercih edilmesi daha doğrudur.

kombin

Bir başka renk olarak turuncu da yine sonbahara uyum sağlayan özel renklerdendir. Çoğu insan bu rengi beğenmemekte ve doğru bir şekilde kombinleyememektedir. Halbuki, turuncu en az kahverengi kadar kolay uyum sağlayan ve çok çeşitli kombinlemeler yaptıran güzel bir sonbahar rengidir.

turuncu-pantolon-kombin

Güneş gözlüklerini kış aylarında dahi takan ve bunu bazen sağlık için bazen de trend için yapan kişiler, sonbahar aylarında da yine güneş gözlüklerini başlarından eksik etmemelidirler.

Siyah renge geçişin sonbaharda değilde kış aylarında yapılması da daha doğru bir kombin önerisi olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.