2016'nın En Popüler Saç Renkleri; Mor, Pembe, Mavi 4

Sıradan olmaktan sıkılmış gençlerin saçlarını farklı renklere boyayarak kendilerini mutlu hissettikleri bir dönemdeyiz. Çoğu gence gerçekten çok yakışan farklı saç renklerinin, bakımı da oldukça zor elbette. Saçlarını mor renge boyatan bir gencin yeterince saç bakımı ve saç cilası yapmaması durumunda olabilecek son nokta ne yazık ki; yıpranmış saçlar olacaktır. Ayrıca, örneğin saçlarını pembe renge boyayan birinin saçlarının kendi rengine gelmesini istemesi ve bunun için saçlarına artık hiç boya sürmemesi gibi bir durumda da saçlar asla sağlıklı bir şekilde kendi rengine dönmeyecek, bunun için boya olan kısımların kestirilmesi gerekecektir.

Sadece gençlerin değil değişikliği seven kadınların hatta erkeklerin de saçlarını farklı renge boyamaları oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Çevre tarafından ilk zamanlarda göze batan bu saç renkleri zaman geçtikçe olağan hatta hoş karşılanmaya başlayan bir durum halini aldı.

Saç bakımını önemseyen ve bu farklı renkleri kullanmayı tercih eden kişiler için en güzel saç renklerinden derlenen saç modelleri ise;

mavi-ve-mor-tonlu-saç-modeli1

Kesinlikle bu yıl çok trend olan ve doğru bir şekilde uygulandığında neredeyse herkese yakışan renktir; mavi-mor karışımı…

pembe-saç-rengi

Pembe saç sevenlerin ve açık tenli olanların beyaza çalan toz pembe rengini denemeleri ve görenlerin hayranlıkla izlemelerinden daha güzel ne olabilir?

mavi-ombre-saç

Saçlarını bir anda boyamaya cesareti olmayan kişiler için en doğru seçimdir ombre yaptırmak. Bu yüzden koyu saç rengi olanların bu tonlarda ombre yaptırması da oldukça güzel bir seçim olacaktır.

2 YORUMLAR

  1. Bu saç renklerine bayılıyorum gerçekten trend renklerden ve ilk çıktığında bende yadırgamıştım sonrasında hayran olduğum trendler arasında yer almaya başladı bi ara konuyu güncelleyip yeni modelleride paylaşacağım. Teşekkürler selen güzel bir yazı oldu..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.